سلطانی: با حمایت از فدراسیون به توسعه رشته ها می پردازیم

1399/09/12 | خراسان رضویگفتگوی احمد سلطانی رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون و هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان خراسان رضوی با روابط عمومی فدراسیون

 احمد سلطانی رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون و هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان خراسان رضوی با اشاره به مدت زمان حضورش در این فدراسیون گفت: همانطور که پیش از این هم گفتم بیشتر از هشت سال است که به عنوان مسئول فرهنگی فدراسیون با آقای اسکندری همکاری می کنم و به عنوان کسی که سال ها در کنار فدراسیون بوده ام از نزدیک شاهد هستم که با تمام کم و کاستی ها موفق شدند تا برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

 

وی ادامه داد: ما یک خانواده هستیم باید مشکلات و گرفتاری ها را در کنار یکدیگر حل کنیم. و نباید اجازه بدهیم که خانواده برای منافع شخصی نابود شود. در تمام این سال ها جز خدمت رسانی  از اسکندری چیزی ندیده ام و تا جایی که من در جریان هستم اکثر افرادی که از شرایط گله مند هستند خودشان زمانی، هم در هیئت و هم در فدراسیون مسئولیت داشتند و برای رفع مشکلاتی که مطرح میکنید هیچگونه فعالیتی انجام ندادند.

 

سلطانی ضمن انتقاد از گلایه های مطرح شده از فدراسیون یادآور شد: سوال من از منتقدین این است که اگر در فدراسیون و مدیریت آقای اسکندری مشکلاتی وجود داشت چرا زمانیکه خودتان در فدراسیون مسئولیت داشتید هیچگونه صحبتی نکردید و الان که دیگر به هر دلیلی از شما سلب مسئولیت شده است به یاد مشکلات افتاده اید.

 

رئیس هیات استان خراسان رضوی با  مطرح کردن حمایت خود از فدراسیون افزود:  در این شرایط  من و بسیاری از هیات ها خودمان را موظف می دانیم تا با اعلام حمایت، گوشه ای از زحمات ایشان را جبران کنیم

و با تلاش و پشتکار در هر استانی برای پیشرفت بازیکنان و همچنین توسعه رشته های تحت پوشش تمرکز کنیم.

 

وی در پایان افزود: کسب بیش از 90 مدال طلا، نقره و برنز و کرسی های  آسیایی و جهانی مایه سربلندی کشور عزیزمان است. امیدورام با همدلی و تلاش بیشتر بتوانیم برای توسعه و پیشرفت رشته های تحت پوشش گام های بزرگ و موثری  برداریم.

 

 

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها