عرشیا اندیشه تدبیر : حضور در اردو انگیزه ام را بالا برد

1400/03/27 | روابط عمومیبازیکن اسنوکر زیر 21 سال استان فارس با اشاره به شرایط اردوی ارتقای سطح گفت: شرایط مفید بود و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی همراه بود .

وی با اشاره به حضور بازیکنان بزرگسال در این اردو یادآور شد: چندتا از بهترین بازیکنان خوب رنکینگ اسنوکر ایران به عنوان حریف تمرینی در این اردو حضور داشتند و تجربیات خوبی را در اختیار ما قرار دادند.

اندیشه تدبیر ضمن ابراز رضایت از نحوه تدریس در اردوی ارتقای سطح افزود: تدریس کامران شهلا سرمربی تیم ملی همیشه  برای ما مفید بوده است و در این اردو نیز از دانش و اطلاعات خوب ایشان بسیار استفاده و انگیزه بیشتری برای تمریناتمان پیدا کردیم.

وی در خصوص مدت زمان فعالیتش در رشته اسنوکر متذکر شد: هشت سال است که بیلیارد بازی می کنم  و در مسابقات استعدادیابی زیر 16 استان مقام قهرمانی را بدست آوردم و طبق آخرین رنکینگی که سال گذشته انجام شد در رده پنجم قرار گرفتم و در مسابقات المپیاد نیز دو دوره نایب قهرمان مسابقات تیمی شدم.

بازیکن اسنوکر زیر 21 سال استان فارس شرایط این استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در شیراز نیز بازیکنان خوبی وجود دارد و شرایط نسبتا مطلوب است اما فکر میکنم جا برای پیشرفت هنوز وجود دارد


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها