بازدید دبیر فدراسیون از کارگاه آشنایی با رشته های بیلیاردی ویژه مدیران ورزشی شهرداری

1398/10/11 | آموزشدکتر مهدی هنرمند دبیر فدراسیون، از دوره آموزشی آشنایی با رشته های بیلیاردی که برای مدیران ورزشی شهرداری تهران برگزار شد، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ در جریان برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با رشته های بیلیاردی که ویژه مدیران ورزشی شهرداری تهران در آکادمی بیلیارد فدراسیون برگزار شد، دکتر مهدی هنرمند دبیر این فدراسیون با حضور در کارگاه آموزشی از این دوره بازدید به عمل آورد.

هنرمند در این بازدید در گفت و گو با مدیران ورزشی مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران ضمن ابراز خرسندی از تعامل ایجاد شده بین فدراسیون و سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: در صدد هستیم با بهره گیری از تجارب و ظرفیت های سازمان ورزش شهرداری، در تقویت رشته های تحت پوشش بیش از پیش اثرگذار باشیم.

دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و‌ بولس اضافه کرد: مدیران شهرداری مسئولیت ارتقاء قابلیت ها و توانمندی های شهر و شهروندان را دارند و امیدوارم مدیران حاضر، رشته های بیلیاردی را به عنوان یک رفتار شهروندی مدنظر گیرند و در جهت توسعه و ترویج آن نقش داشته باشند. هدف از برگزاری این دوره تجهیز مدیران ورزشی شهری به بینشی سازنده، جامع نگر و تخصصی نسبت به رشته های بیلیاردی است تا در استفاده از پتانسیل های موجود توانمندی منطقه خود را به کار گیرند و سلامتی و رفاه اجتماعی را با رشته های ورزشی بهبود بخشند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها