ضیاغم: فعالیت مستقل بانوان آنها را توانمند تر می سازد

1399/04/14 | اموربانوانگفتگوی هدی ضیاغم داور بین المللی کشورمان و سرپرست کمیته داوران در بخش بانوان با روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس.

هدی ضیاغم سرپرست کمیته داوران در بخش بانوان با اشاره به فعالیت مستقل بانوان در کمیته داوران گفت: با توجه به اینکه داوران بانوی کشور دارای پتانسیل های خوب و بسیاری هستند و توانایی هدف گذاری، برنامه ریزی،بررسی و رسیدگی به مسائل،مشکلات و نیازهای خود را دارند فعالیت مستقل می توانند به توانمند سازی این قشر کمک کند.

وی ادامه داد:  کمیته داوران بانوان بیلیارد کشور با هدف تمرکز کامل بر روی بانوان تشکیل شده تا بتوانیم در تحقق اهداف و رفع مشکلات خود، تصمیم ساز باشیم و قطعا ما بهتر می توانیم مشکلات و نیازهای خود را درک کنیم و برای رفع آن ها تلاش کنیم و به این قشر زحمتکش توجه بیشتری داشته باشیم و در این خصوص هدف گذاری و چشم انداز خوبی را ترسیم کرده ایم و تمامی سعی خود را به کار می گیریم تا این حرکت نو را به سوی موفقیت هدایت کنیم.

سرپرست کمیته داوران در خصوص اقدامات  این کمیته افزود: هدفگذاری و برنامه ریزی برای بالا بردن سطح دانش و تخصص داوران بانو و توانمندسازی آنان با تشکیل کلاسهای آموزشی، کارگاه های بازآموزی، آموزش زبان تخصصی داوری، اشتراک گذاری مطالب آموزشی از جمله اقدامات این کمیته خواهد بود.

ضیاغم تهیه و تدوین طرح هایی برای مشارکت داوران بانو را بسیار مهم مطرح کرد و متذکر شد: تهیه و تدوین طرح هایی برای مشارکت هرچه بیشتر داوران بانو در برنامه های آموزشی، اجتماعی و فرهنگی و همچنین برگزاری جلسات مشاوره و تبادل نظر حضوری و غیرحضوری در برنامه های ما قرار دارد.

وی با توجه به شناسایی مشکلات داوران بانو گفت: شناسایی مسائل ومشکلات داوران بانو و ارائه گزارش به ریاست محترم فدراسیون و نائب رئیس محترم بانوان فدراسیون و برنامه ریزی در جهت رفع آن ها بسیار مهم است که با کمک اعضای کمیته انجام خواهد شد.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها