نایب رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در مراسم افتتاحیه باشگاه آناهید /برنامه های مهم فدراسیون را به استان تهران واگذار می‌کنیم

1398/11/28 | استان ها



نایب رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در مراسم افتتاحیه باشگاه بولینگ و بیلیارد آناهید، از حمایت‌های همه جانبه گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تشکر کرد.

به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران؛ غلامزاده در این مراسم که  (یکشنبه) با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، شاملو معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، دکتر هنرمند دبیرکل فدراسیون، سلیمی رئیس گروه هماهنگی بانوان اداره کل، کاظمی رئیس حراست اداره کل، زرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق، منوچهر زندی پیشکسوت ورزش و رسانه و پیام نظر رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران برگزار شد، گفت: تمام زحمات فدراسیون در مسابقات کشوری بر دوش استان تهران بوده که جا دارد از همکاری های گل محمدی و پیام نظر تشکر ویژه شود.

وی ادامه داد: برنامه های مهمی را که داریم به استان تهران واگذار می‌کنیم و خوشبختانه درست، خوب و رضایت بخش انجام می شود که نشان از حمایت های ارزشمند گل محمدی از هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران دارد.

وی تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم با کوتاه کردن مسیر بروکراسی و دادن مجوز ها شرایط را برای حضور بخش خصوصی در ورزش فراهم کنیم. بروکراسی ها، دلزدگی و خستگی ایجاد می کند. باید دست گل محمدی را فشرد که توانست در زمان حضور خود، این گلوگا ها را محدودتر و فضا را بیشتر باز کند تا در عرصه ورزش شاهد اتفاقات خوبی این چنینی باشیم.

به گفته غلامزاده افتتاح مجموعه هایی چون باشگاه بولینگ و بیلیارد آناهید، باعث رشد و توسعه رشته بولینگ، بیلیارد و اسنوکر می شود و موفقیت آن را تضمین می کند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





پرتال جامع



ارتباط با فدراسیون



آخرین بخشنامه ها



بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها