برگزاری مسابقات بیلیارد به مناسبت هفته دفاع مقدس در خوزستان

1399/06/29 | استان هامسابقات داخلی رنکینگ زیر 21 سال پاکت بیلیارد به مناسبت هفته دفاع مقدس از روز چهارشنبه 2 مهر ماه در استان خوزستان برگزار می شود.

رئیس هیات استان خوزستان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس بیان کرد: خوشبختانه از ماه گذشته و با اعلام وضعیت سفید، کار خود را پس از چند ماه وقفه آغاز کردیم. باشگاه هایی که پروتکل های بهداشتی و استاندارد های اعلام شده را رعایت می کنند مجوز می گیرند تا فعالیت خود را آغاز کنند. پیش از شروع کرونا 3 مرحله مقدماتی رنکینگ استانی و 2 مرحله باقیمانده را نیز در روزهای گذشته برگزار کردیم. اکنون 32 نفر برتر مشخص شدند و به زودی زمان مسابقات نهایی را نیز اعلام می کنیم.

در ادامه مجید شیرین کار افزود: متاسفانه همه گیری کرونا باعث لغو بسیاری از برنامه های هیات شد. تلاش داریم مسابقات استعدادیابی زیر 13 سال را برگزار کنیم اما در حال حاضر مدارس به صورت مجازی برگزار می شوند و نمی توان ریسک برگزاری مسابقات را در این حوزه بپذیریم و از خانواده ها بخواهیم فرزندانشان را در اختیار هیات قرار دهند.

وی در خصوص هفته دفاع مقدس بیان کرد: گرامی داشت این هفته بسیار اهمیت دارد و مسابقات رنگینگ زیر 21 سال استان را به همین مناسبت از روز چهارشنبه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار میکنیم. تمام مسابقات بدون حضور تماشاگر و همراه و یک میز در میان انجام می شوند.

رئیس هیات خوزستان در خصوص برنامه های آینده این هیات بیان کرد: برنامه ریزی کرده ایم تا لیگ داخلی پاکت بیلیارد را مجددا به کمک باشگاه ها راه اندازی کنیم. در دوره های گذشته هزینه مسابقات بر عهده  ورزشکاران بود و خودشان ورودی را پرداخت می کردند اما اکنون با رایزنی های صورت گرفته لیگ را به صورت حرفه ای آغاز می کنیم و بار مالی مسابقات را باشگاه ها متقبل می شوند و فشار کمتری بر روی بازیکنان می آید و انگیزه بیشتری پیدا می کنند.

شیرین کار در خصوص شرایط تمرینی بانوان استان خوزستان گفت: بانوان استان فعالیت چشمگیری دارند. به محض اینکه شرایط تمرینی بانوان در سراسر استان مهیا شود، ادامه مسابقات رنکینگ داخلی بانوان و همچنین اردوهای آنان را دنبال می کنیم. بانوان استان در برخی از باشگاه ها تمرین می کنند اما تا شرایط برای همه ورزشکاران یکسان نباشد مسابقاتی را ترتیب نمی دهیم.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها