حسنی : امیدوارم شرایط ورزش به روزهای پیش از کرونا بازگردد

1399/05/26 | اموربانوان.

ارمغان حسنی ملی پوش اسنوکر ایران باتوجه به روکود  به وجود آمده در ورزش کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: اتفاقی که افتاده است همه را متضرر کرده و ما ورزشکاران نیر از این قاعده مستثنی نبوده ایم و امیدوارم هرچه سریعتر به روزهای گذشته بازگردیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه بیلیارد جز رشته های انفرادی است که فاصله اجتماعی در آن کاملا رعایت می شود و استفاده از ماسک نیز در آن ممکن است و ورزشکاران این رشته می توانند با رعایت قوانین و پروتوکل های بهداشتی به فعالیت ادامه دهند.

ملی پوش اصفهانی کشورمان در مورد انجام تمریناتش این گونه توضیح داد: در حال حاضر بر روی میزی که در خانه دارم تمرین می کنم اما متاسفانه میز من استاندارد نیست و خیلی هم قدیمی است اما هر روز تمریناتی را که بتوانم، انجام می دهم و تمرینات مربوط به کنترل توپ را همانطور که گفتم به دلیل استاندارد نبودن میز نمیتوانم  انجام بدهم.

حسنی در مورد امکانات برای بانوان ورزشکار در کشور افزود: در مورد رشته های دیگر نمیتوانم صحبتی کنم اما در خصوص بیلیارد هنوز هم مشکلاتی برای بانوان در استان ها وجود دارد برخی استان ها امکانات خیلی خوبی برای بانوان فراهم کردند اما برخی دیگر با وجود تمام تلاش های فدراسیون هنوز فعالیت بانوان در آنجا با مشکل روبرو است و امیدوارم هرچه سریعتر شاهد برطرف شدن مشکلات باشیم.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها