مشارکت حداکثری بانوان یزد و سیستان در ناین بال کشوری

1400/03/19 | اموربانواناستان های یزد و سیستان و بلوچستان با 12 نماینده بیشترین بازیکنان را به بیست و ششمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری ناین بال اعزام کردند.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ بیست و ششمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری بانوان در رشته ناین بال در آکادمی بیلیارد و اسنوکر فدراسیون برگزار شد و در نهایت پریسا منگلی از استان البرز به قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.

یکی از مهمترین نکات این در این دوره از مسابقات حضور چشمگیر و حداکثری بانوان استان های یزد و سیستان و بلوچستان بوده است. استان یزد با 8 بازیکن، سیستان و بلوچستان با 4 بازیکن و خوزستان با 3 بازیکن بیشترین نماینده را به  بیست و ششمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری ناین بال بانوان اعزام کردند.

 

حضور فعال بانوان رشته بیلیارد و اسنوکر در استان هایی مانند سیستان و بلوچستان، یزد و ... بیانگر گسترش چشمگیر رشته های تحت پوشش فدراسیون در سراسر کشور است که نوید روزهای خوب و روشنی برای آینده این رشته ها ایجاد می کند.

مسابقات رنکینگ کشوری بانوان  19 خرداد به پایان رسید و در رقابت پایانی پریسا منگلی موفق شد با نتیجه 7 بر 6  منصوره نورآباد مطلق را شکست دهد و به مقام قهرمانی دست یابد. در دیدار رده بندی نیز نادیا کامران توانست با نتیجه 6 بر 3 زهرا تیموری را شکست دهد و در جایگاه سوم قرار گیرد. بدین ترتیب پریسا منگلی  از استان البرز به مقام اول رسید، منصوره نور آباد مطلق از استان بوشهر در جایگاه دوم قرار گرفت و نادیا کامران از استان فارس سوم شد.

انتهای پیام/آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها