اسکندری : خراسان رضوی یکی از استان های ویژه در کشور است

1398/11/01 | روابط عمومیرئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات استان خراسان رضوی به ظرفیت های موجود در این استان پرداخت.

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات استان خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت های موجود در این استان گفت: خوشبختانه پتانسیل بالایی در استان خراسان رضوی وجود دارد و برای پیشبرد اهداف باید از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد و من انتظار دارم رئیس جدید هیات این استان با در نظر گرفتن شرایط و ظرفیت های موجود گامی بلند به سوی توسعه رشته های تحت پوشش بردارد و باتوجه به اینکه خراسان رضوی از تمامی جهات استانی ویژه در کشور ما است انتظار ما از این استان بسیار بالا خواهد بود.

 وی ادامه داد: درست است که در این انتخابات یک نفر پیروز شد اما کاندیداهای دیگر نیز می توانند به پیشرفت و توسعه این استان کمک کنند و راه برای حضور تمامی علاقه مندان باز است و ما از تمامی افراد و جامعه بولینگ، بیلیارد و بولس کشور می خواهیم که از حواشی دوری کنند و تمام تمرکز و توان خود را برای ارتقا و پیشرفت ورزش مورد علاقه خود صرف کنند و ما نیز به عنوان متولی رشته ها در کنار آنها خواهیم بود.

اسکندری ضمن آرزوی موفقیت برای حجت الاسلام سلطانی افزود: حجت الاسلام سلطانی سال هاست که در بخش فرهنگی در فدراسیون با ما همکاری می کنند و بسیار خرسندیم که پس از مدت زمانی رکود در استان خراسان رضوی مسئولیت هیات در دست ایشان قرار گرفت و با توجه به ارتباطات خوب و همانطور که پیش از این هم اشاره کردم ظرفیت بالای استان، در آینده ای نزدیک شاهد اخبار خوب در بخش های قهرمانی، همگانی، آموزشی و ... خواهیم بود.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها