برگزاری نشست مشترک در حاشیه برگزاری مجمع انخاباتی گلستان

1398/11/21 | روابط عمومیدر حاشیه مجمع انتخاباتی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان گلستان نشست مشترک با حضور محمدرضا غلامزاده نایب رئیس فدراسیون و بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

نایب رئیس فدراسیون با توجه به پتانسیل بالای استان گلستان گفت: استان گلستان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و رئیس جدید این هیات کار سنگینی برای پیشبرد اهداف محموله پیش رو دارد و از همین الان باید برنامه های ویژه ای در بخش های قهرمانی، همگانی، استعدادیابی و آموزشی در نظر گرفته شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان نیز در این نشست خواستار حمایت ویژه فدراسیون شد و در این باره افزود: با توجه به وقفه ای که در برگزاری انتخابات هیات به وجود آمد از فدراسیون خواستار حمایت ویژه ای هستیم تا با یاری خداوند بتوانیم رشته های تحت پوشش را در این استان به جایگاه واقعی شان برسانیم.

غلامزاده نیز بمنظور توسعه و پویایی رشته های بولینگ، بیلیارد و بولس در استان گلستان از مدیر کل استان درخواست کرد تا یک سالن و مجموعه به عنوان آکادمی در اختیار هیات گذاشته شود که باتوجه به اینکه در گذشته هیات استان از این اماکانات برخوردار بود مقرر گردید مجددا احیا شود.

طبق صحبت های طیبی مدیر کل استان بمنظور رشد و توسعه رشته بولس مقرر شد یک زمین در یکی از مجموعه های ورزشی شهر در اختیار این رشته قرار گیرد تا علاقه مندان به آن بتوانند به فعالیت های خود ادامه دهند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها