عنبری: عملکرد فدراسیون قابل مقایسه با دوره های قبل نیست

1399/06/24 | کمیته هارئیس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تمام این سال ها استعدادیابی و حمایت از استان ها در دستور کار بوده و عملکرد فدراسیون قابل مقایسه با دوره های قبل از آن نیست.

شاپور عنبری رئیس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون گفت: یکی از اقدامات و برنامه های هر ساله این هیات شناسایی افراد برتر در رشته ها و عناوین مختلف است. در سال جاری نیز از 27 نفر برتر تقدیر و تشکر لازم را به عمل آوردیم. اکنون هم در شهرستان های یاسوج، کهگیلویه و گچساران فعالیت هایمان به صورت مداوم در حال پیگیری است. در سال 98 عملکرد مناسبی نمایش دادیم و در پارابیلیارد مجید هوشمندی موفق به عنوان قهرمانی در کشور شد و دراغلب مسابقات رسمی نفرات استان ما جزو برترین ها حضور داشتند.

وی با بیان اینکه 14 باشگاه در حال حاضر فعالیت مستمر خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می دهند، افزود: ما از لحاظ فعالیتی جزو فدراسیون های برتر و موفق بودیم و از لحاظ تعداد برنامه ها هم پیشتاز بودیم. خوشحالم که آقای اسکندری بازگشتند. زمانی که ایشان برای اولین بار به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدند من در آن موقع دبیر هیات بودم اما به خوبی به یاد دارم که بیلیارد، بولینگ و بولس چه شرایطی داشت و اکنون در کجا قرار دارد. پیشینه این فدراسیون در این سال ها قابل مقایسه با سال های پیش از آن نیست. ایشان زحمات بسیاری کشیدند و  هیات های استانی را از 14 هیات به تمام استان ها گسترش دادند. در تمام این سال ها استعدادیابی و حمایت از استان ها در دستور کار فدراسیون بوده است و تفاوتی را در میان هیات ها احساس نکردیم.

رئیس هیات استان کهگیلویه و بویر احمد تاکید کرد: کشف و حمایت از استعدادها فرصت خوبی را جهت گسترش این رشته خصوصا در استان کهگیلویه و بویراحمد ایجاد کرد و به نوعی همه استان ها درگیر با این موضوع هستند. در تمامی مسابقات شاهد هستیم نفرات جدیدی می درخشند و این مسئله بیانگر حمایت فدراسیون ها از استعدادها در همه رده های ورزشی است. در سال جاری برنامه‌های آموزشی  و مسابقات خوبی برنامه ریزی کرده ایم که در صورت بهبود اوضاع مسابقات را آغاز می کنیم. برنامه های زیادی را برای ورزشکاران، مربیان و داوران تدارک دیده‌ایم که امیدوارم با از بین رفتن ویروس کرونا این برنامه ها را اجرایی کنیم. در نیمه دوم سال که امکان حضور در فضاهای باز کمتر فراهم میشود، با رعایت مسائل بهداشتی و ضدعفونی باشگاه ها می توان شور را به مجموعه های بولینگ و بیلیارد باز گردانیم.

عنبری در خصوص شرایط بانوان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال های اخیر به واسطه برگزاری مسابقات متعدد استانی و همچنین اعزام مکرر به رقابت‌های کشوری، شور و اشتیاق بیشتری بین دختران استان ایجاد شده و امیدواریم مسابقات بانوان در رشته های مختلف برگزار شود و شاهد حضور دخترانمان در مسابقات برون مرزی و تیم ملی باشیم. دختران این استان در بولس فعالیت چشمگیری دارند و در سال 97 هم نائب قهرمان کشور شدند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها