رزمجو: کرونا آسیب زیادی به ورزش کشور زد/ از مسابقات به خوبی استقبال می شود

1399/06/25 | استان هارئیس هیات استان آذربایجان غربی ضمن ابراز نگرانی از ادامه شیوع بیماری کرونا گفت: امیدوارم این بیماری هرچه سریعتر کنترل شود تا آسیب و رکودی که به ورزش وارد شده تا حدودی جبران شود.

 رزمجو در خصوص فعالیت های این استان افزود: هرسال تقویم ورزشی آماده می کنیم و مسئولین کمیته های آموزش، مسابقات، داوران و ... طبق این برنامه عمل می کنند و می توانم بگویم هشتاد درصد تقویم انجام می شود که سال 98 نیز تا پیش از تعطیلی ورزش این روند در استان آذربایجان غربی ادامه داشت.

رئیس هیات آذربایجان غربی یکی از مهترین کارهای صورت گرفته  را اعطای میزبانی به شهرستان های کوچک این استان مطرح کرد و گفت: بمنظور گسترش رشته های تحت پوشش و همچنین فعال کردن کل شهرستان ها، میزبانی های مسابقات را به شهرستان ها اعطا کردیم و خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی مواجه شدیم.

وی ادامه داد: به طور مثال در شهرستان کوچکی مانند شاهین دژ که تنها سه باشگاه بیلیارد در آنجا فعالیت می کند 30 بازیکن فقط از این شهرستان در رقابت های استانی پاکت بیلیارد شرکت کردند که من از این موضوع بسیار خوشحالم و همانطور که می دانید بیشتر قهرمانان استانی از همین شهرستان ها با سنین کم هستند که این امر نوید روزهای روشنی را در این استان می دهد.

رزمجو با توجه به پیش رو بودن هفته تربیت بدنی و دفاع مقدس یادآور شد: از زمانی که باشگاه ها اجازه فعالیت گرفتند برنامه ریزی کردیم تا برای هفته دفاع مقدس و تربیت بدنی یک سری مسابقات در تمامی رشته های تحت پوشش برگزار کنیم که البته تمامی پروتکل های بهداشتی در آن رعایت خواهد شد.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها