ساجد: طبق تقویم ورزشی برنامه های استان را انجام می دهیم

1399/07/05 | استان هاکاظم ساجد رئیس هیات خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های اين استان گفت: هر ساله تقويم ورزشي خود را با نظر كميته هاي استان، تنظيم و به فدراسيون و اداره كل ورزش جوانان ارائه مي کنیم و تاكنون نود درصد برنامه هاي تقويم پيشنهادي خود را انجام داده ایم.

رئیس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس استان خراسان جنوبی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون افزود: همان طور كه مستحضر  هستيد ويروس كوويد ١٩ ، ضربات جبران ناپذيري به جامعه، به طور ویژه به ورزش و ورزشكاران وارد کرده است اما ورزشكاران فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس ما، روحيه قهرمانی خود را حفظ کرده و از اين چالش سربلند و پيروز بيرون آمده اند.

كوويد ١٩ با خود همه گيري های ديگري نيز همراه داشت، ايجاد نياز شديد جامعه به تكنولوژي براي ادامه روند زندگي و فعاليت هاي اجتماعي، به طور  مثال:  برگزاري پر شور اولين دوره مسابقات مسترز ايران كه به صورت زنده در شبكه هاي اجتماعي فدراسيون پخش شد نشانگر اين نياز اجتماعي و تطبيق جامعه بيليارد با آن بود.

اين امر سبب شد علاقه مندان اين رشته، نظاره گر تمامي بازي ها باشند بدون حضور فيزيكي در ورزشگاه، شور و نشاط مسابقات را تجربه كنند. اميد است اين روال ادامه دار باشد و در همه مسابقات صورت پذيرد كه حركتي بجا و شايسته را براي فدراسيون ما رقم مي زند.

ساجد در خصوص عملكرد هیات فعال خراسان جنوبي عنوان کرد: اين هيئت هر ساله تقويم ورزشي خود را با نظر كميته هاي استان، تنظيم و به فدراسيون و اداره كل ورزش جوانان ارائه مي كنیم و تاكنون نود درصد برنامه هاي تقويم پيشنهادي خود را اعم از برگزاري كلاس هاي آموزشي، رنكينگ استاني و جام هاي رویداها و مناسبت های مختلف هر ساله به سر انجام رسانده است.

ناگزير پس از شيوع اين ويروس همه گير در پايان سال ٩٨ و تعطيلي رويدادهاي ورزشي، تقويم اين استان ناتمام ماند كه تعطيلي باشگاه ها و ريزش ورزشكاران را در پي داشت.

رئیس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس خراسان جنوبی در مورد عملكرد اين هيئت در سال ٩٩ بیان کرد: پس از ابلاغ پروتكل هاي بهداشتي از سوي فدراسيون محترم و با هماهنگي اداره كل ورزش جوانان استان و نيز رعايت فاصله گذاري اجتماعي، اقدام به بازگشايي باشگاه ها كرديم. اميد است با برنامه ريزي هايي كه در دست اقدام است و برگزاري مسابقات بتوانيم شور و اشتياق را به باشگاه ها و ورزشكاران عزيز بازگردانيم.

وی در خصوص شرایط بانوان استان نیز گفت: اين هيئت از پتانسيل بانوان داور اين استان استفاده و آنان را بمنظور قضاوت بازي هاي مسترز اعزام کرد كه جا دارد از زحمات رئيس و اعضاي كميته داوران تشكر و قدرداني نمايم.

در خصوص حاشیه های ایجاد شده هم به صورت مختصر عرض کنم: که حضور آقاي اسكندري  و كارآمدي مثمر ثمر  ايشان بر همگان آشكار است. ايشان، از زمان بازگشت دوباره، روح تازه ای به فدراسيون بخشيده و نشان دادند که نه تنها دلسرد نشده حتي با قدرت بیشتری سكاندار اين كشتي خواهند بود.

ورزشكاران، مربيان و داوران عزيز خوب مي دانند كه  حواشي،  لطمه های سنگيني در پي دارد بنابراين با بي توجهي به اين مباحث  تيشه به ريشه ورزش نزده و با هم راستا شدن با روند فدراسيون و سياست های آن سبب موفقيت هاي آينده و اهتزاز پرچم ايران در مسابقات آينده باشيم.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها