کرمی: باید فعالیت بانوان پررنگ تر شود/ با حمایت فدراسیون دو میز پاکت بیلیارد تهیه میکنیم

1399/06/22 | استان ها
 رقیه کرمی نایب رئیس بانوان هیات استان زنجان با اشاره به علاقه مندان به رشته های بیلیاردی در این استان گفت: خوشبختانه علاقه مندان زیادی در استان داریم و اگر امکانات هیات تکمیل شود مطمئناً استعدادهای بیشماری تحویل جامعه ورزش خواهیم داد.

 

وی یکی از مشکلات بانوان استان را کمبود فضای ورزشی برای بانوان مطرح کرد و افزود: متاسفانه باشگاه های استان عمدتا متعلق به آقایان هستند و معمولا هیچ سانسی برای بانوان در نظر گرفته نمی شود و البته مجوز این کار را هم ندارند که امیدوارم این مسئله که مشکل عمده ی اکثر بانوان علاقه مند به بیلیارد است برطرف شود.

کرمی با اشاره به تجهیز آکادمی بیلیارد هیات استان یادآور شد: خوشبختانه هیات اخیراً دو میز اسنوکر در پایگاه قهرمانی نصب کرده است و امیدوارم بتوانیم با مساعدت های فدراسیون دو عدد میز پاکت بیلیارد نیز اضافه کنیم تا بانوان علاقه مند به این رشته به فعالیت خود ادامه دهند.

نایب رئیس بانوان هیات زنجان در خصوص شیوع بیماری کرونا و تعطیلی ورزش گفت: متاسفانه شیوع ویروس باعث رکود در ورزش کشور شد و این مسئله تمامی رشته های ورزشی را شامل می شود امیدوارم هرچه سریعتر بتوانیم به روزهای بدون بیماری بازگردیم و به فعالیت های روزانه خودمان ادامه دهیم.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها