میرمحمدی: آذربایجان شرقی پتانسیل بالایی در رشته های بیلیاردی دارد

1399/07/09 | استان ها
رئیس هیات استان آذربایجان شرقی با توجه به استقبال علاقه مندان به پاکت بیلیارد در رقابتهای استانی گفت: پس از اطلاع رسانی در خصوص برگزاری رقابت های رنکینگ پاکت بیلیارد استان صدو چهار ورزشکار ثبت نام و در این رنکینگ شرکت کردند که این نشان دهنده پتانسیل بالای استان است.


سید جلال میرمحمدی رئیس هیات استان آذربایجان شرقی که به تازگی ریاست هیات را برعهده گرفته است با اشاره به زیر ساخت های موجود افزود: همانطور که می دانید نزدیک به سه ماه است که مسئولیت هیات را بر عهده گرفتم و متاسفانه هیچگونه آرشیو از اطلاعات باشگاه ها، شهرستان ها ورزشکاران و در مجموعه هیچ زیر ساختی وجود نداشت .


وی ادامه داد: تقریبا فعالیت هایمان را از صفر آغاز کردیم چند نشست با مدیران باشگاه ها و هیات های شهرستان ها ترتیب دادیم و سیاست های کلان هیات را برایشان شرح دادیم و البته برای توسعه و همچنین همگانی کردن رشته های تحت پوشش به توافقات خوبی رسیدیم که خوشبختانه در حال اجرایی شدن است.


رئیس هیات استان اذربایجان شرقی آموزش رایگان بری عموم را یکی از تصمیمات مهم در طول مدت حضورش مطرح کرد و توضیح داد: پس از تصمیم گیری در خصوص همگانی کردن رشته های تحت پوشش تصمیم به آموزش رایگان با همکاری باشگاه ها  گرفتیم و با چاپ کارت های تخفیف عموم را تشویق به حضور در باشگاه ها کردیم و البته این طرح را در اداره کل به تصویب رساندیم و کارت های تخفیف را بین سازمان های مختلف پخش کردیم.


میرمحمدی برگزاری یک مسابقه در هرماه را جز برنامه ریزی های مثبت و قابل اجرا دانست و گفت: طبق برنامه ریزی هایی که انجام دادیم هرماه یک مسابقه برگزار می کنیم و با همکاری  سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز یک دوره مسابقات بولینگ خانوادگی در دستور کار قرار گرفته که به زودی انجام خواهد شد.

 

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها