بزرگ چنانی: استان گیلان در تمامی زمینه ها پیشتاز بوده است

1399/07/19 | استان ها
 سارنگ بزرگ چنانی رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان گیلان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون  بیان کرد: استان گیلان همیشه در زمینه سرمایه گذاری های اجتماعی خصوصا در زمینه ورزش موفق عمل کرده است و هیات بولینگ، بیلیارد و بولس نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

وی با اشاره به افتخارات هیات بولینگ و بیلیارد گیلان یادآور شد: از افتخارات گیلان مقام نائب قهرمانی آسیایی تیمی اسنوکر ،کسب مقام سوم مسابقات لیگ، ، نائب قهرمانی اسنوکر شش توپ و 15 توپ انفرادی و تیمی در سه مرحله قهرمانی مسابقات اسنوکر پیشکسوتان در دو مسابقه و سه مدال برنز همین رقابت ها ، سه مدال برنز مسابقات ازاد ، یک مدال نقره و یک برنز مسابقات زیر 17 و 21 سال و یک مدال برنز تیمی بانوان می باشد که توسط  حامد ذره دوست ،مصطفی حسینی،اصغر وارسته ،علیرضا نوروز زاد و قهرمانی مسابقات انفرادی و مدال برنز تیمی دو دوره مسابقات اسنوکر استعداد های برتر کشور در دو سال اخیر و حضور بالغ بر 5 بازیکن گیلانی در رقابت های بین المللی می باشد که مکررا رکورد اعزام به مسابقات کشوری و برگزاری مسابقات استانی و میزبانی های مهم از جمله لیگ و جشنواره و برگزاری دوره های مختلف اموزشی و بسیاری از فعالیت های فرهنگی و عمومی سازی ورزش در سه رشته تحت پوشش از نظر کمی و کیفی شکسته شده است.

 

بزرگ چنانی در ادامه افزود: از برنامه های آینده ما ایجاد پایگاه قهرمانی و ساماندهی مسابقات و دوره های آموزشی و ادامه روند رو به جلو می باشد تا بتوانیم به افتخار آفرینی در این رشته ورزشی پرطرفدار ادامه بدهیم.

 

همچنین به دلیل سال ها حضور در هیات گیلان و با شناختی که از فدراسیون دارم باید بگویم به نظر من فدراسیون از نظر عملکرد در طول این سال ها کارنامه مثبتی داشته است و این نظر شخصی من نیست بلکه بر اساس آمار و شناختی که در تمام این سال ها کسب کرده ام بیان می کنم. کسب بالغ بر 100مدال رنگارنگ بین المللی و ایجاد زیر ساخت ها موجب شده که هر فردی که آشنایی اندکی با دنیای ورزش داشته باشد .و پیشینه این رشته را بداند میتواند تفاوت وضعیت فدراسیون در سال 1388تا اکنون را اقرار نماید و نیازی به توضیح نیست .

 

رئیس هیات استان گیلان در خصوص حاشیه های ایجاد شده معتقد است: فعالیت های فدراسیون ها و هیئت های ورزشی طبق روال معمول سالانه توسط بازرسی مورد بررسی قرار میگیرد و رسیدگی به امور فدراسیون ها در قانون تعریف شده است. اینکه آقای اسکندری مجددا در راس امور قرار گرفتند باعث خوشحالی است. هیات ها بارها حمایت خود را از ایشان اعلام کرده اند و  معتقدیم آرامش مهمترین شرط برای کسب موفقیت بیشتر در آینده است. اعتراض حق هر فردی است اما با تجمعات غیر قانونی و همچنین سلب آرامش از هیات ها و ورزشکاران بزرگترین لطمه را بر خانواده فدراسیون وارد خواهد کرد.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها