پیشینه خوب کرمان در ورزش های بیلیاردی

1399/07/24 | استان هارئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: کلید ورزش های بیلیاردی از استان کرمان خورده است.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، هاشم اسکندری راد رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران در مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان کرمان که با حضور پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و اعضا در محل هتل ایرانگردی کرمان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام پایانی ماه صفر، به روح مطهر و پرفتوح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سلام و درود فرستاد و ابراز امیدواری کرد: همه بتوانیم رهرروی راه ایشان باشیم.

او گفت: استان کرمان بعد از انقلاب اسلامی و در استارت کار، ورزش بیلیارد را با یک وسعت نظر خوب شروع کرد ولی متأسفانه سال های سال است، رکود سختی را در ورزش کرمان شاهد هستیم و این ناراحت کننده است.

اسکندری راد با تأکید بر اینکه استعدادهای بسیار خوبی در این استان وجود دارد، افزود: کلید ورزش های بیلیاردی از استان کرمان خورده است ولی متأسفانه رویداد مهمی را اینجا شاهد نبودیم که باید در این زمینه تلاش بیشتری شود.

او به بیان گزارشی از وضعیت جمهوری اسلامی ایران در این رشته ورزشی در بین کشورهای دنیا پرداخت و تصریح کرد: امروز ما در عرصه ی ورزش های بیلیاردی در رنکینگ جهانی مقام دوم را در بخش آقایان و مقام نهم را در بخش بانوان داریم.

اسکندری راد بیان داشت: یکی از رقبای سرسخت ورزش های بیلیاردی، کشور جمهوری اسلامی ایران است که این به همت والای تمام مسئولان هیئت ها، ادارات کل، پیشکسوتان و بازیکنان رخ داده طوری که امروز یکی از قدرت های جهان در این ورزش، ایران به شمار می رود.

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به وضعیت داوری کرمان در این رشته ورزشی گفت: در بخش داوری، آقای مقدم از کرمان به عنوان تنها سرداور غرب آسیا و کمالی تنها داور حرفه ای جهان، اصالتاً کرمانی که امروز ایران نیستند ولی با وجود این دوستان بوده که این چراغ هنوز خاموش نشده است.

اسکندری راد ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی دقیق و جامع رئیس جدید هیئت و پشتیبانی خوبِ مدیرکل ورزش دوست و همکاران وی، شاهد اتفاقات خوبی در ورزش بولینگ، بیلیارد و بولس باشیم و در سال های آتی درصد عمده ای از ملی پوشان از ورزش کرمان باشند.

او افزود: اعتقاد دارم، استعدادهای خوبی در این استان به ویژه در بخش بانوان وجود دارد، پس باید همه با هم کمک کنند تا خلاء هایی که دراین بخش وجود دارد را پوشش دهیم.

اسکندری راد تصریح کرد: در بحث آکادمی، مدیرکل این استان، قول مساعد داد، فضایی را در اختیار ورزشکاران قرار دهد که ما نیز با وجود مشکلات بزرگی که در بحث مسائل اقتصادی فدراسیون و کشور وجود دارد، برای تجهیز آن کمک می کنیم.

او ابراز امیدواری کرد: در این رشته ی ورزشی در سطح جهان به سطحی برسیم که همواره پرچم کشورمان بر فراز کشورهای جهان به اهتزاز در بیاید و سرود کشورمان نواخته شود.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها