گزارش مجمع عمومی و سالیانه هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کهگلویه و بویر احمد

1399/09/24 | روابط عمومی
 در این نشست مجازی که با حضور مهدی هنرمند دبیر فدراسیون و عباس شجاعی معاون قهرمانی اداره کل استان تشکیل شد. ابتدا شاپور عنبری رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان گزارشی اجمالی از عملکرد سال 98 در حوزه فعالیت های اجرایی، آموزشی و مالی ارائه داد.

عنبری که به تازگی مسئولیت کمیته استعدادیابی فدراسیون را عهده دار شده است با ارائه عملکردی در خور توجه در خصوص فعالیت های استعدادیابی در سال98 در استان مهر تائیدی به این انتصاب زد.

پس از ارائه گزارش ها و اخذ مصوبات لازم با توجه به عملکرد شایسته ی هیات و ارتقای رتبه بندی استان، اداره کل نیز قول حمایت های بیشتری داد. در ادامه نقطه نظرات اعضای مجمع (نماینده ورزشکاران، نماینده باشگاه داران و نایب رئیس بانوان) مطرح شد.

  هنرمند با اشاره به بازنگری و به روزرسانی طرح ها و آیین های فدراسیون در خصوص اعتراض به تخصیص سهمیه اندک ورزشکاران استان  در رنکینگ کشوری اعلام کرد: مطابق آیین نامه جدید کمیته مسابقات، هر استان بر اساس ظرفیت شرکت کنندگان خود می تواند در مسابقات اصلی کسب سهمیه کند و این شرایط بسیار منصفانه است، در خصوص طرح سال 98 کمیته مسابقات و تخصیص سهمیه  و بازخورد ها هیچ نظری ندارم و ترجیح می دهم اصلا به آن نپردازم.

 وی با اشاره به اجرای طرح های حمایتی فدراسیون از باشگاه ها بمنظور جبران دوران رکود حاصل از کرونا و ارتقا سطح آنها، اعلام کرد: قطعا محور فعالیت های فدراسیون ایجاد نشاط و پویایی و فعال سازی باشگاه ها است. باشگاه داران می توانند با کسب میزبانی در برگزاری دوره های آموزشی فدراسیون، با هماهنگی هیات استان کسب درآمد کنند. البته بدیهی است که این موضوع نیازبه داشتن حداقل استانداردهای لازم  دارد.

 دبیر فدراسیون در ادامه با اشاره به پیاده سازی و عملیاتی شدن برگزاری دوره های آموزشی فدراسیون بصورت مجازی و ایجاد تنوع و برآورد نیاز سنجی های لازم ابراز امیدواری کرد و گفت:  علاوه بر پاسخ  به نیازهای فنی،ارتقا و بروزسانی سطح علمی و دانش ذینفعان رشته های تابع فدراسیون مسیر مناسبی برای کسب درآمد باشگاه داران و هیات های استان فراهم خواهد شد.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها