هاشمی : خوشبختانه رئیس فدراسیون فردی متخصص و کاردان است

1399/10/07 | روابط عمومی
 سید محسن هاشمی رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان البرز با اشاره به جایگاه فدراسیون گفت: کسب چندین مقام قهرمانی در جهان و آسیا و رساندن فدراسیون به جایگاه خوبی که قرار دارد نشان از حضور فردی کاردان و متخصص در راس امور است.

 وی ادامه داد: خوشبختانه فدراسیون تا به امروز مسیر رو به پیشرفتی را طی کرده است. قهرمان پروری یکی از اتفاقات مهم در زمان ریاست هاشم اسکندری بوده است که بدون حمایت ایشان فدراسیون و ورزشکاران نمی توانستند به این مهم دست پیدا کنند. امیدوارم با برنامه ریزی های بیشتر در زمینه استعدایابی قدم های بزرگتری برای توسعه رشته های تحت پوشش برداریم.

 رئیس هیات استان البرز در مورد برنامه های این استان افزود: در حال حاضر 60 باشگاه بیلیارد در سطح استان فعالیت می کنند و متاسفانه به دلیل شیوع کرونا باشگاه های ما نیز متحمل ضرر شدند به طوری که دو باشگاه بولینگ که در استان فعالیت داشتند مجبور به تعطیل کردن آن شدند. اما با رایزنی هایی که انجام دادیم به زودی یک سالن بولینگ را با همکاری بخش خصوصی افتتاح خواهیم کرد.

هاشمی ضمن مفرح دانستن رشته خانوادگی پتانک یادآور شد: رشته پتانک بسیار پرطرفدار است و به دلیل مفرح بودن و همچنین آزاد بودن آن برای تمامی رده های سنی بسیار مورد توجه این هیئت قرار گرفته است. در حال حاضر هفت زمین پتانک در باشگاه انقلاب کرج به بهره برداری برای عموم رسیده است و ضمن تعامل با شهرداری مقررشد چند زمین در اختیار هیئت قرار گیرد و برای استفاده عموم تجهیز شود.

وی پتانسیل استان البرز را در رشته های بیلیاردی بسیار بالا دانست و مطرح کرد: استان البرز دارای پتانسیل بالایی در رشته ها بیلیاردی است و خوشبختانه امیر سرخوش قهرمان چندین دوره اسنوکر آسیا و نایب قهرمان جهان جز فعالان این استان است و مسئولیت کمیته های آموزش و استعدادیابی بر عهده ایشان قرار گرفته شده است که این نوید بخش آینده ای روشن برای استان البرز خواهد بود.

رئیس هیات استان البرز با اشاره به حواشی به وجود آمده توسط برخی افراد تصریح کرد: در گفت و گوهایی که با همکاران و روسای سایر هیات ها دارم همیشه تاکید بر حفظ آرامش بوده است. متاسفانه برخی در صدد هستند این آرامش را بر هم بزنند تا به منافع شخصی خود دست پیداکنند. منفعت های فردی در گذشته، با حضور  آقای اسکندری به منفعت های ملی و جمعی تبدیل شد و ما هیات ها با حداکثر توان  کمک میکنیم و جلوی هرگونه حاشیه سازی می ایستیم.

هاشمی در پایان ضمن تشکر از حمایت های مسئولین ورزش کشور گفت: از مسئولین وزارت ورزش انتظار دارم بودجه بیشتری در اختیار فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس قرار دهد به نظر من بودجه ای که دریافت می شود کفاف هر سه رشته را نمیدهد امیدوارم مدیران وزارت ورزش با نگاهی به کارنامه این فدراسیون و کسب بیش از 90 مدال جهانی و آسیایی فکری به حال بودجه ما بکنند تا رئیس فدراسیون بتواند برای کمک به هیئت های استانی با دست باز اقدام کند.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها