پیام نظر: تنها با همدلی و وحدت می توانیم در اوج باقی بمانیم

1399/10/10 | روابط عمومیرئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران در خصوص فعالیت های هیات و حمایت های فدراسیون با واحد روابط عمومی به گفتگو نشست.

 رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران توسعه و پیشرفت رشته های تحت پوشش را در گرو همدلی و وحدت مطرح کرد و افزود: ما همیشه در راستای سیاست های فدراسیون حرکت کرده ایم و تا حد ممکن از حمایت های آن بهره برده ایم من فکر می کنم تنها با همدلی و وحدت می توان پیشرفت کرد و در اوج ماند.


وی ضمن قدردانی از حمایت های فدراسیون ادامه داد: همانطور که قبلا هم اشاره کردم حمایت های فدراسیون همواره شامل حال هیات های استانی بوده است و به عنوان نمونه می توانم به میزبانی دو دوره المپیاد استعدادیابی اشاره کنم که رشته اسنوکر در بازی ها نبود با درخواست هیات و با رایزنی های رئیس محترم فدراسیون رشته اسنوکر نیز در بازی ها گنجانده شد و من فکر می کنم این حرکت در نوع خود کار بسیار ارزشمند و بزرگی بود که صورت گرفت.


پیام نظر، هیات استان تهران را یکی از مهمترین و فعال ترین هیات ها در سطح کشور دانست و گفت: در سطح استان تهران 142 باشگاه بیلیارد، شش باشگاه بولینگ و دو مرکز مهم پتانک و همچنین بزرگترین مجموعه پتانک در ورزشگاه تختی تهران فعال هستند و خوشبختانه در مجموعه ورزشی حیدرنیا یک پایگاه قهرمانی برای تمرینات ملی پوشان محیا کرده ایم ما در هیات با تمام توان بر روی این باشگاه ها نظارت و گزارش آن را برای اداره کل ارسال می کنیم.


وی با اشاره به شیوه ویروس کرونا یادآور شد: متاسفانه پی شیوع ویروس کرونا و با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و قوانین و مقررات وضع شده نتوانستیم در رشته های بولینگ و بیلیارد فعالیت چندانی داشته باشیم اما در رشته پتانک به دلیل قرار داشتن در محیط باز توانستیم فعالیت های مفیدی انجام داده و چند دوره مسابقات نیز برگزار کنیم.


رئیس هیات استان تهران ضمن کذب دانستن حواشی اخیر در خصوص عدم حضورش در مجمع عمومی فدراسیون گفت: من نمی دانم با استناد به چه مدرکی عدم حضور من را در مجمع  رسانه ای کردند. باید خدمتتان عرض کنم با توجه به دستورالعمل وزارت در خصوص برگزاری آنلاین مجامع عمومی و با توجه به سازوکار وبینار، به صورت فیزیکی در اداره کل استان واحد انفورماتیک مراجعه و به صورت آنلاین در این مجمع شرکت کردم اگر برخی روسای هیات ها به صورت حضوری در مجمع شرکت کردند طبق صحبت های خودشان به دلیل حضورشان در تهران بوده است.

 

 

 

 

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها