ورزشکاران بیلیارد بالاتر از فوتبال و فرمول یک در نگاه هواداران

1399/10/16 | روابط عمومیدر یک نظرسنجی در کشور انگلستان، سالیوان با بیشترین رای مردمی به عنوان محبوبترین ورزشکار این کشور انتخاب شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ رونی اُ سالیوان با 974/500 امتیاز در جایگاه شماره  سه رنکینگ حرفه ای های جهان و ورزشکار سرشناس دنیای اسنوکر موفق شد با کسب 44درصد از آرای مردمی محبوبترین ورزشکار سال 2020 در کشور انگلستان شود. در این نظرسنجی 8 ورزشکار از رشته های مختلف قرار داشتند که نکته جالب آن کسب بیشترین رای توسط سالیوان بود که بالاتر از مارکوس رشفورد فوتبالیست مطرح تیم منچستر یونایتد و همیلتون فرمول یک قرار بگیرد. نتیجه نهایی این نظرسنجی که یورو اسپورت منتشر کرد از این قرار است:

1.رونی اُ سالیوان (اسنوکر، 44%)

2. مارکوس رشفورد (فوتبال،15%)

3. لوئیس همیلتون(فرمول1 ، 12%)

4.جاد ترامپ (اسنوکر، 44%)

5.جاناتان ری(موتورسواری،9%)

6.لوسی برنز (فوتبال، 5%)

7. تئو گیگم هارت (دوچرخه سواری،3%)

8.لیزی دیگنان(دوچرخه سواری،2%)

در کشور انگلستان تصور می شود فوتبال رشته اول و محبوب این کشور است اما نظرسنجی های مردمی نشان می دهد رشته اسنوکر در سال های اخیر جذابیت بیشتری برای مردم پیدا کرده است. این مسئله به حدی فراگیر شده که کمیته ملی المپیک کشور انگلستان درصدد است تا این رشته را به بازی های المپیک اضافه کند. سایر کشور ها نیز سرمایه گذاری خوبی در این رشته انجام می دهند.

در کشور ایران نیز با حضور دو نماینده در جمع حرفه ای ها و درخشش  و موفقیت های پی در پی حسین وفایی در عالی ترین سطح مسابقات  اسنوکر (تور حرفه ای ها) جای امیدواری وجود دارد که کشور ما سهم بسزایی در آینده این رشته محبوب ورزشی ایفا کند.

 

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها