صالحی امیری : از مدیران دلسوز و پاکدست ورزش حمایت می کنیم / حاشیه‌سازان خادم ورزش نیستند

1399/10/21 | روابط عمومیرئیس کمیته ملی المپیک ضمن حضور در فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس از عملکرد هاشم اسکندری تمجید کرد.

 رئیس کمیته ملی المپیک ضمن حضور در فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس از عملکرد هاشم اسکندری تمجید کرد و گفت : در کنار مقام آوری و مدال آوری ها یکی از کارهای ارزشمند این فدراسیون فعالیت‌های فرهنگی است. ما به عنوان کمیته ملی المپیک همیشه در کنار این فدراسیون هستیم.

وی ادامه داد: این رشته به لحاظ ماهیت روانشناسی، آرام بخش است و جذابیت‌های خاص خود را هم دارد. کسانی که در ورزش ایران حاشیه ایجاد می‌کنند خادم ورزش نیستند. رسالت کمیته و وزارت ورزش هم ایجاد امنیت و آرامش برای مدیران ورزشی است.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: جامعه به فضاهایی احتیاج دارد تا آرامش را تجربه کند. رشته های بولینگ و بیلیارد با جذابیت خاص خود می‌توانند این فضای آرامش را فراهم کند.

صالحی امیری افزود : از صدا و سیما می خواهم از مجموعه بولینگ، بیلیارد و بولس بیشتر حمایت کنند تا این رشته ها نیز مانند سایر ورزش ها در صدا سیما پخش شود.  لازم است مردم بیشتر با این رشته ها آشنا و جوانان بیشتری جذب آن شوند. هرچقدر جوانان را وارد حوزه قهرمانی کنیم در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی قدم برداشته ایم.

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به اهمیت اسپانسر در فدراسیون یادآور شد: فدراسیون باید بیشتر اسپانسر داشته باشد. همانطورکه پیش از این هم اشاره کردم تا هفته آینده به عنوان کمک ۲۰۰ میلیون تومان به این فدراسیون پرداخت می‌شود.

صالحی امیری المپیک ضمن تشکر از مجموعه خانواده بولینگ، بیلیارد و بولس، علت اصلی حضور در این فدراسیون را تقدیر و تشکر از عوامل زحمتکش فدراسیون  دانست چرا که  اسکندری مدیر موفقی  است و تا روزی که هست موفق خواهد بود و رسالت ما حمایت از مدیران خوب و برجسته است

وی در پایان خاطر نشان کرد:امیدوارم با ثبات فعلی که در فدراسیون ایجاد شده این مجموعه بتواند به مسیر خودش برای رسیدن به هدف ادامه دهد ما هم حمایت خواهیم کرد.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها