پیروزی نمایندگان ایران در رقابت های اسنوکر قهرمانی جبل الطارق

1399/12/12 | روابط عمومیمرحله نخست رقابت های اسنوکر قهرمانی جبل الطارق برگزار شد و طی آن دو نماینده کشورمان موفق به صعود به مرحله بعدی شدند.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛  مسابقات اسنوکر قهرمانی آزاد جبل الطارق 2021 که یک رویداد رنکینگ اصلی محسوب می شود17 – 11 اسفند 1399 در میلتون کینز انگلستان در حال برگزاری است.حسین وفایی نماینده شایسته کشورمان در مرحله نخست این رقابت ها به مصاف روری مک لود از کشور جامائیکا رفت و با نتیجه 4 بر 1 به پیروزی رسید. همچنین سهیل واحدی موفق شد با نتیجه 4بر 2مایکل وایت از کشور ولز را شکست دهد و راهی مرحله بعدی شود.

در مرحله دوم این رقابت ها حسین وفایی به مصاف آلن تیلور از کشور انگلستان می رود و سهیل واحدی به مصاف برنده بازی مارک ویلیامز ولزی و لی هانگ از کشور چین خواهد رفت.

مبلغ کلی جایزه نقدی این دوره از مسابقات 251 هزار پوند انگلیس است و بازیکن قهرمان مبلغ 50 هزار پوند جایزه نقدی این مسابقات را از آن خود خواهد کرد.جاد ترامپ از انگلیس مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات است که در سال 2020 با شکست دادن کایرن ویلسون هموطن خود در دیدار نهایی با نتیجه 3 – 4 به عنوان قهرمانی رسید.

در این دوره از رقابت ها 128 بازیکن حرفه ای دنیای اسنوکر شرکت خواهند.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها