جاد ترامپ قهرمان مسابقات آزاد اسنوکر جبل الطارق 2021 شد

1399/12/18 | مسابقاتجاد ترامپ مرد شماره 1 رنکینگ اسنوکر حرفه ای های جهان با شکست جک لیزووسکی هم وطن و دوست صمیمی اش در دیدار نهایی مسابقات رنکینگ اسنوکر آزاد جبل الطارق 2021 به مقام قهرمانی دست یافت و توانست از عنوان قهرمانی سال 2020 خود به شایستگی دفاع کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و بولس، شب گذشته یکشنبه 17 اسفند 1399 راس ساعت یازده و نیم به وقت ایران ، دیدار نهایی مسابقات رنکینگ اسنوکر آزاد جبل الطارق 2021 بین جاد ترامپ مدافع قهرمانی این مسابقات و جک لیزووسکی هر دو از کشور انگلستان برگزار شد و جاد ترامپ توانست با ارائه یک بازی زیبا ، مقتدرانه و یک طرفه حریف خود جک لیزووسکی را با نتیجه 4 بر 0 شکست دهد و به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد و پنجمین قهرمانی فصل خود را ثبت کرد. ترامپ مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات  سال قبل 2020 نیز قهرمان این مسابقات شده بود.

ترامپ در طول این فصل عناوین قهرمانی مسابقات آزاد انگلیس ، مسابقات آزاد ایرلند شمالی ، مسابقات جهانی گرند پریکس ، مسابقات مسترز آلمان و اکنون مسابقات آزاد جبل الطارق را از آن خود کرده است. این قهرمانی بیست و دومین عنوان قهرمانی وی در رویدادهای رنکینگ اسنوکر حرفه ای های جهان به حساب می آید و در لیست برندگان رویدادهای رنکینگ در کنار مارک ویلیامز ولزی در مکان پنجم جدول قرار دارد.بازیکنانی همچون استیو دیویس  ، جان هیگینز ، استیفن هندری و رونی اسالیوان دارنده عناوین قهرمانی بیشتری نسبت به ترامپ و ویلیامز هستند.

جاد ترامپ به لطف این قهرمانی جایزه نقدی 50 هزار پوندی این مسابقات بعلاوه جایزه ویژه European Series  به مبلغ 150 هزار پوند و در مجموع 200 هزار پوند را به خود اختصاص داد. این جایزه ویژه 150 هزار پوندی مختص بازیکنی است که بیشترین جوایز نقدی و قهرمانی را در رویدادهای European Series  در طول فصل بدست آورده باشد.

این ششمین نائب قهرمانی بازیکن بدشانس انگلیس جک لیزووسکی است و سومین حضورش در دیدار نهایی مسابقات این فصل تور جهانی اسنوکر که با ناکامی وی همراه بوده است.

 

نتایج دیدارهای مرحله نیمه نهایی ، یکشنبه 17 اسفند 1399

 

جک لیزووسکی (انگلستان)      4    3         استوارت کرینگتون (انگلستان) - ساعت 18 به وقت ایران

جاد ترامپ (انگلستان)           4     1       متیو سلت (انگلستان) - ساعت 18 به وقت ایران 

 

نتیجه دیدار نهایی ، یکشنبه 17 اسفند 1399

 

جاد ترامپ (انگلستان)     4     0      جک لیزووسکی (انگلستان) -  ساعت 23:30 به وقت ایران 

     آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها