محمدعلی پردل قهرمان لیگ انفرادی تن بال شد

1399/12/20 | مسابقاتپس از برگزاری فینال نخستین دوره رقابت های لیگ انفردی تن بال محمدعلی پردل با پیروزی در مقابل همشهری شیرازی خود موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ فینال نخستین دوره لیگ انفرادی تن بال آقایان با حضور 32 بازیکن برتر رنکینگ کشوری بعد از ظهر امروز چهارشنبه بیستم اسفندماه بین محمدعلی پردل و علیرضا وهاب از استان فارس برگزار شد و طی آن محمدعلی پردل با برتری 7 بر 3 در مقابل علیرضا وهاب  به مقام قهرمانی رسید و مدال طلای این رقابت ها را از آن خود کرد. بدین ترتیب محمدعلی پردل از استان فارس به مقام قهرمانی رسید علیرضا وهاب از استان فارس در جایگاه دوم قرار گرفت، معین خدری از استان فارس و علی مقصود از استان کرمانشاه  به مقام سوم مشترک دست یافتند.

این رقابت ها به صورت دو حذفی انجام شد و در پایان به قهرمان مسابقات پنجاه میلیون ريال، نایب قهرمان سی میلیون ريال، سوم مشترک دوازده میلیون ريال، و نفرات پنجم تا هشتم چهار میلیون ريال جایزه نقدی همراه با مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.

 

نخستین دوره لیگ انفرادی تن بال ویژه 32 بازیکن برتر رنکینگ کشوری هفدهم تا بیستم اسفندماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در آکادمی بیلیارد و اسنوکر فدراسیون برگزار شد.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها