مزینی : امیدوارم 1400 سال پیشرفت برای همه باشد

1400/01/15 | روابط عمومیملی پوش اسنوکر کشورمان ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی ورزشکاران گفت : امیدورم امسال سال سلامتی و پیشرفت برای تمام مردم کشورم به ویژه جامعه ورزش باشد.

 سیاوش مزینی که به تازگی  به عضویت  کمیته مربیان درآمده است گفت: خیلی خوشحالم که توانستم عضوی از فدراسیون بولینگ و بیلیارد باشم، گوشه ای از کار را بگیرم و کمک کنم.از اعتماد هاشم اسکندری و کامران شهلا تشکر می کنم و امیدوارم با برنامه ریزی های که انجام داده ایم به نتایج مطلوبی در این خصوص دست یابیم.

مزینی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در کمیته مربیان افزود: با  همکاری کامران شهلا  سرمربی تیم ملی اسنوکر ایران برنامه ریزی کردیم و در نظر داریم بر روی بازیکنان رده سنی 11 سال به بالا سرمایه گذاری کنیم همچنین یکی از برنامه های ما بالا بردن سطح علمی مربیان در سراسر کشور است که امیدوارم بتوانیم در این بخش نیز عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

ملی پوش اسنوکر ایران در مورد پکیج آموزشی اسنوکر که به تازگی تهیه و آماده کرده است گفت: زمان زیادی بود  که به   تهیه یک کتاب یا پکیج آموزشی فکر می کردم و به این نتیجه رسیدم پکیج آموزشی خیلی بهتر است. این پکیج در قالب مستر کلاس است و برای افردی که دو یا سه ماه است اسنوکر را آغاز کرده اند تا بازیکنان حرفه ای مناسب است.

مزینی ادامه داد: در حال حاضر جهان و ایران درگیر ویروس کرونا است و همه توانایی رفتن به باشگاه را ندارند و من این فرصت را مناسب دانستم که این پکیج رو تهیه کنم تا در این شرایط بازیکنان بتوانند این ویدئوهارو نگاه کنند و آموزش اصولی ببینند. همانطور که می دانید آموزش اولیه بسیار مهم است زیرا اگر مربی اشتباه آموزش دهد بازیکن پس از مدتی انجام تمرین اشتباه از ادامه راه خسته شده و بازی را رها می کند.

نایب قهرمان اسنوکر جوانان آسیا و نفر اول رنکینگ کشوری اسنوکر در مورد اهمیت این پکیج متذکر شد: این پکیج آموزشی حاصل تجربیات من در سالیان زیادی است که با مربیان مختلفی مانند پی جی نولان، مانوچ کوتاری، دیوید رو، نیک بارو و بسیاری از مربیان ایرانی  که به من آموزش داده اند به دست آورده ام. همچنین مطالعاتی که در زمینه اسنوکر داشتم و مطمئن هستم تا 30 یا 40 سال دیگر هم قابل تائید است.

وی ضمن مفید دانستن این پکیج برای علاقه مندان به اسنوکر تصریح کرد:  این پکیج شامل 4 ساعت و ده دقیقه آموزش است و 26 درس مهم اسنوکر در غالب یک پکیج و چهار دی وی دی موجود می باشد و باید بگویم که این ویدئو های آموزشی صرف نظر از اینکه من آن را تهیه کرده ام بسیار مفید است و من به تمام علاقه مندان به این رشته آن را پیشنهاد می کنم به ویژه افرادی که دسترسی به مربی خوب یا توان مالی برای گرفتن مربی را ندارند.

 

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها