مدیر امور بین الملل فدراسیون: در زمان کرونا ارتباطات با فدراسیون های جهانی و آسیایی فزونی یافته است

1400/01/18 | روابط عمومیگفتگویی با اشکان دوستار در زمینه زمان برگزاری مسابقات جهانی و آسیایی رشته های تحت پوشش انجام شد.

 اشکان دوستار در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس بیان کرد: متاسفانه اواخر 1398 و 1399 سالی پر سکون برای رشته های ورزشی تحت پوشش فدراسیون  و ورزش جهان بود و بدلیل شیوع و جهش ویروس کرونا کلیه تقویم های مسابقات رشته های بیلیاردی (اسنوکر و پاکت بیلیارد) و بولینگ کنسل شد و یا مکررا به تعویق افتاد. آنچه که برای یک فدراسیون ملی که وظیفه هدایت ، پیشرفت و خدمت به رشته های تحت پوشش خود را دارد و همچنین فدراسیون ها و کنفدراسیونهای بین المللی این رشته ها حائز اهمیت است حفظ و مراقبت از سلامتی و جان بازیکنان ملی پوش ، مربیان و داوران است.

طبق مکاتبات و رایزنی های دو طرفه فدراسیون ایران با فدراسیون ها و کنفدراسیون های جهانی در سال گذشته مقرر شد در صورت پیشروی مثبت و سریع طرح واکسیناسیون عمومی کشورهای عضو و بهتر شدن شرایط از نظر بستر برگزاری رویدادها، تقویم ورزشی کنفدراسیون ورزشهای بیلیاردی آسیا (ACBS) و فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر (IBSF) در نیمه دوم سال 2021 در رشته اسنوکر از سر گرفته شود.

در طول این مدت کلیه امور و ارتباطات بین فدراسیون  با فدراسیون ها و نهادهای رسمی جهانی رشته های تحت پوشش به نحو شایسته ای در جریان است و با قدرت از تمام داشته های تخصصی خود در امور بین الملل بهره می گیریم تا ضمن حفظ جایگاه تعاملی و بین المللی فدراسیون و کشور عزیزمان در راستای اهداف عالی بین المللی و ملی راه را برای پیشرفت و ارتقای ورزش کشورمان فراهم کنیم.

انتهای پیام/

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها