اعلام آمادگی سه بازیکن برای حضور در مسابقات کیو اسکول

1400/02/19 | مسابقاتبرای حضور در رقابت های اسنوکر کیو اسکول امیر سرخوش، سیاوش مزینی و آرمان دیناروند اعلام آمادگی کردند.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ رقابت های اسنوکر کیو اسکول ششم خردادماه در شفیلد انگلستان برگزار می شود بهمین منظور امیر سرخوش مرد شماره دو رنکینگ کشوری و قهرمان چندین دوره جهان و آسیا که سابقه دو دوره حضور در این مسابقات  را دارد به همراه سیاوش مزینی نفر اول رنکینگ کشوری و نایب قهرمان اسنوکر آسیا، و آرمان دیناروند نفر هفدهم رنکینگ کشوری برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردند که در صورت اخذ روادید از کشور انگلستان، اعزام خواهند شد.

بازیکنان آماتور اسنوکر در سراسر جهان که رویای حرفه ای شدن و پیوستن به تور اسنوکر حرفه ای های جهان را در سر دارند با شرکت در رویداد کیو اسکول می توانند شانس خود را برای حرفه ای شدن امتحان نمایند.

کیواسکول فارغ از هرگونه ملیت ، سن یا جنسیت آماده میزبانی از بازیکنان آماتوری است که در سرتاسر جهان خود را به World Snooker معرفی می کنند .

بازیکنانی که در پایان فصل 2021 – 2020 از تور حرفه ای ها خارج می شوند به همراه بازیکنان برجسته و شایسته کیو اسکول 2020 در هر رویداد کیواسکول 64 بازیکن جدول مسابقات را تشکیل می دهند.این بازیکنان جدا از یکدیگر در مراحل اولیه مسابقات انتخاب می شوند تا قبل از مرحله Last 64  32/1 نهایی با یکدیگر روبرو نشوند.

 

در طول سه تورنمنت کیو اسکول یک لیست رنکینگ جداگانه از بازیکنانی که برای هر فریم برنده ، یک امتیاز کسب خواهند کرد تهیه می شود.در طول فصل در صورتیکه تعداد بازیکنان ورودی در هر رویداد تور اسنوکر جهانی کمتر از تعداد مورد نیاز باشد ، بازیکنانی با بالاترین رتبه در لیست رنکینگ کیو اسکول برای جبران نیاز و تکمیل تعداد شرکت کنندگان مورد استفاده قرار خواهند گرفت تا تعداد ورودی ها به تعادل مورد نیاز و خواست مسئول برگزاری مسابقات برسد.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها