شهلا: آموزش تمرین انفرادی یکی از مهمترین برنامه های ما است

1400/03/02 | روابط عمومیسرمربی تیم ملی اسنوکر ایران در حاشیه برگزاری اردوی ارتقای سطح قهرمانان اسنوکر زیر 21 سال کشور گفت:بازیکنان ما باید یاد بگیرند که چطور به صورت انفرادی تمرینی انجام دهند که باعث پیشرفتشان شود و ما در این اردو به این مسئله توجه زیادی داریم.

کامران شهلا برنامه تمرینی اردوی ارتقای سطح قهرمانان زیر 21 سال کشور را این چنین مطرح کرد: نخستین گروهی که به اردو دعوت شدند برترین های اسنوکر زیر 21 سال استان خوزستان هستند. ما در یک برنامه از پیش تعین شده صبح تا ظهر را به روی تمرینات انفرادی بازیکنان تمرکز می کنیم و در این برنامه تمیرینی از توپ های خاصی استفاده می کنیم که کیفت ضربه آنها را افزایش می دهد و باعث می شود دقیق تر به توپ سفید ضربه وارد کنند.

وی ادامه داد: همچنین یک سری تمرینات انفرادی برای آنها در نظر گرفته شده که زمان بازگشت به شهر خود این تمرینات را حتما انجام دهند و برای لذت بخش شدن تمرینات از آنها خواستیم تا رکورد خود را ثبت کنند و در واقع رقابتی با خودشان داشته باشند. همانطور که میدانید تمرینات انفرادی کمی سخت است و بازیکنان بیشتر دوست دارند بازی کنند تا اینکه تنها تمرین کنند اما توصیه من به آنها این است که تمرین انفرادی برای پیشرفت بسیار مهم است حتی سالیوان که آدم کم حوصله ای است حتما روزی چند ساعت را به تمرینات انفرادی اختصاص می دهد.

سرمربی تیم ملی با اشاره به جزئیات برنامه تمرین در این اردو گفت: با توجه به نحوه تمرینات، عیب یابی نیز به صورت مختصر بر روی بازیکنان انجام می شود اما خیلی تغیرات زیادی ایجاد نمیکنیم چون تغیر یک دفعه برای بایکنان این رشته کار دشواری خواهد بود و ما نمیخواهیم همچین اتفاقی رقم بخورد.  شاهین سبزی و علی مهری زاده بازیکنان خوبی از استان خوزستان هستند که آینده روشنی در انتظار آنها خواهد بود.

شهلا در پایان تصریح کرد: از حضور بازیکنان تیم ملی نیز در این اردو بهره مند هستیم که بعد از ظهر ها با بازیکنان زیر 21 سال مسابقه می دهند و باعث پیشرفت آنها خواهند بود بازیکنان خوبی مانند علی روشنی کیا، سیاوش مزینی و شروین امیدوار کمک بسیاری برای ارتقای این بازیکنان به ما خواهند کرد.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها