اسکندری: با ایجاد شورای سیاست گذاری آینده درخشانی در انتظار بولینگ است

1400/03/26 | روابط عمومیرئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایجاد شورای سیاست گذاری را گامی مهم برای پیشرفت رشته بولینگ دانست و گفت: از این به بعد تمامی تصمیمات برای رشته بولینگ در این شورا گرفته و اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ در نخستین جلسه شورای سیاست گذاری رشته بولینگ که عصر روز 26 خرداد 1400 برگزار شد هاشم اسکندری سیاست های جدید این رشته را تشریح کرد.

اسکندری در زمینه تشکیل این شورا گفت: به کارگیری منابع انسانی کارآمد لازمه موفقیت در هر مقوله ای است.  زمانی که به این فدراسیون آمدم بیلیارد و اسنوکر هم دستاوردی نداشتند اما اکنون در جایی ایستاده ایم که بیش از 97 مدال را در این رشته ها کسب کردیم و رتبه های دوم و نهم اسنوکر آقایان و بانوان را بدست آوردیم و برای بولینگ نیز چنین آینده ای متصور هستیم. این افتخارات انفرادی کسب نشده و مجموعه ای از نیروها با کمک و همدلی موفق شدند این افتخارات را کسب کنند. به واسطه همین سال های حضور در ورزش، صراحتا خدمتتان می گویم که اگر همین امروز شروع کنیم خیلی زودتر از آنچه فکر کنیم به موفقیت در بولینگ دست پیدا خواهیم کرد.

وی در خصوص المپیکی شدن بولینگ در آینده ای نزدیک افزود: در رویدادها و مسابقات مختلفی حضور داشتم اما وقتی در المپیک های مختلف حضور پیدا می کنید است که متوجه وظیفه سنگینی که بر دوش داریم می شویم. هنگامی که پرچم کشورمان برافراشته می شود غرور بسیاری به انسان دست می دهد و این عاملی است تا انگیزه مان افزایش پیدا کند تا مسئولیت بزرگی را که بر دوش داریم به سرانجام برسانیم. امیدوارم در آینده ای نه چندان دور سکوهای درخشانی را در بولینگ کسب کنیم و این مسئله به کمک شورایی متشکل از شما عزیزان محقق خواهد شد.

انتهای پیام/آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها