پیام رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس به مناسبت روز جهانی معلولان/ آموزش رایگان پارابیلیارد در کشور

1398/09/12 | بیلیاردهاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در روز جهانی معلولان از برگزاری کلاس های آموزشی رایگان پارابیلیارد در کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ هاشم اسکندری با صدور پیامی روز جهانی معلولان را تبریک گفت و از دوره های آموزشی رایگان پارابیلیارد در کشور خبر داد.

متن پیام اسکندری بدین شرح است:

ضمن تبریک روز جهانی افراد دارای معلولیت به معلولان و خانواده های صبور آنان به ویژه معلولان ورزشکار و ورزش دوست، لازم می دانم به این مهم اشاره نمایم که معلولیت ناتوانی نیست، فقط محدودیتی است که ورزشکاران توانمند خوب می دانند چطور آن را مدیریت کنند و بر آن تسلط یابند.

فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس به عنوان متولی اصلی آموزش پارابیلیارد در کشور با هدف ترغیب، توسعه و ایجاد دسترسی برای مشارکت معلولان در ورزش و کشف و پرورش استعدادهای ورزشی آنان، دوره های آموزشی رایگان را برگزار خواهد کرد. به همین منظور در پی هماهنگی با هیات های استانی، معلولان علاقمند به فراگیری بیلیارد می توانند از دوره های مذکور بهره مند شوند.

امید است با تلاش و همدلی یکدیگر زمینه را برای حضور هر چه بیشتر توانیابان عزیز در تمامی عرصه ها به ویژه ورزش فراهم سازیم.

 

هاشم اسکندری

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها