گفتگوی روابط عمومی فدراسیون باخواهران بهاروندی

1398/09/20 | اموربانوانسارا و پری بهاروندی بازیکنان رنکینگ کشوری اسنوکر سه سال است در این رشته فعالیت می کنند و در هفته پنج روز به انجام تمریناتشان می پردازند. به بهانه حضور این دو ورزشکار در آکادمی بیلیارد فدراسیون گفتگوی کوتاهی انجام شده است که در زیر آن را میخوانید:

بازیکنان رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان ضمن ابراز خرسندی از حضور در  آکادمی بیلیارد فدراسیون، سطح سالن و میزها را کاملا استاندارد مطرح کردند و ادامه دادند: خیلی خوشحالیم که می توانیم در اینجا تمرین کنیم و امیدواریم که این شرایط ادامه دار باشد و ما بتوانیم از این امکانات استفاده کنیم. در اینجا به دلیل آرامش زیادی که وجود دارد پیشرفت برای بازیکنان سریعتر انجام می شود و از همکاری مسئولین فدراسیون در این مورد سپاسگذاریم.

خواهران بهاروندی انجام تمریناتشان را با توجه به زمان برگزاری مسابقات و شرایط عادی متغیر اعلام کردند و گفتند: اگر نزدیک به برگزاری مسابقات باشد در هفته پنج روز و 5 تا 7 ساعت تمرین می کنیم اما اگر شرایط عادی باشد در هفته پنج روز و 2تا  3 ساعت تمریناتمان را انجام می دهیم.

آنها با اشاره به ظرفیت بانوان کشورمان در رشته اسنوکر می گویند: ظرفیت خوبی در بین بانوان اسنوکر باز ایران وجود دارد اما نیاز به حضور مربی و همچنین تمرین با حریفان قدرتمند بیش از گذشته احساس می شود و باید به این مسئله مهم توجه بسیاری شود در غیر اینصورت انگیزه بازیکنان کم شده و از تعداد آنها کاسته خواهد شد. امیدواریم با حمایت های وزارت ورزش و برنامه ریزی فدراسیون این مشکل برای بانوان مرتفع شود.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها