میر محمدی بعنوان رئیس جدید هیئت استان آذربایجان شرقی انتخاب شد

1399/04/08 | آذربایجان شرقیپس از برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان آذربایجان شرقی سید جلال میر محمدی به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید این هیئت انتخاب شد .

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان آذربایجان شرقی به ریاست محمدرضا مقصودلو سرپرست فدراسیون، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جونان استان و سایر اعضا برگزار و طی آن سید جلال میر محمدی با کسب 10 رای به عنوان رئیس جدید هیئت از طرف اعضای مجمع انتخاب شد.

سید جلال میر محمدی با قدردانی از افرادی که وی را لایق خدمت رسانی به جامعه ورزش بولینگ، بیلیارد و بولس استان دانستند، گفت: مسابقات متعدد استانی را بطور منظم برگزار میکنیم تا بتوانیم مجوز میزبانی مسابقات ملی رنکینگ کشوری و بین المللی را در رشته های پاکت و اسنوکر در تمامی سطوح برای استان آذربایجان شرقی کسب کنیم .

وی توجه به برگزاری کلاس های دانش افزایی، مربیگری و داوری را مهم ترین شاخصه یک هیئت برشمرد و مطرح کرد: بروز رسانی دوره های داوری، مربیگری، توسعه علمی، آموزشی، فرهنگی، سخت افزاری و پشتیبانی هیئت بولینگ و بیلیارد جز اولویت های مهم کاری هر هیئت است که باید بطور منظم اجرا و برگزار شوند.

میر محمدی مهم ترین برنامه های خود در تقویت هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان آذربایجان شرقی را امضای تفاهم نامه همکاری با اداره کل آموزش و پرورش استان در راستای تعامل با مدارس دولتی و غیردولتی در جهت استعدادیابی دانش آموزان، تلاش در جهت گنجاندن ورزش بولینگ و بیلیارد در برنامه های ادارات و سازمانها دولتی و خصوصی ، هماهنگی با کارخانجات و شرکت های تولیدی در جهت حمایت از ورزش بولینگ و بیلیارد استان دانست.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها