تجلیل از برترین های هیات بولینگ، بیلیارد و بولس کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۸

1399/04/14 | کهگیلویه و بویراحمدرئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آئین تجلیل از برترین های هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۸ خبر داد.

 "شاپور عنبری" با بیان این خبر افزود: با برنامه ریزی هیات استان و رعایت نکات بهداشتی آئین تجلیل از برترین های هیات در سال گذشته در محل اکادمی بیلیارد استان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این مراسم از ۲۸ نفر  ورزشکار، مربی های هیات و کمیته ها با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.
رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از برگزاری مراسم تجلیل از برترین باشگاه، هیات شهرستان، برترین بازیکن نوجوانان و باشگاه ستارگان لنده خبر و اظهار کرد: قرار بود این مراسم در شهرستان گچساران برگزار شود که متاسفانه بخاطر وضعیت قرمز این شهرستان بدلیل شیوع کرونا مراسم کنسل و به روز دیگری موکول شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد، رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم که در محل اکادمی بیلیارد استان و با حضور اعضای هیات، ورزشکاران و جمعی از اهالی و علاقمندان این رشته برگزار شد، از برترین بازیکن اسنوکر، برترین بازیکن پاکت بیلیار، بازیکن برتر بولس، بهترین کمیته، برترین داور، بهترین بازیکن بانوان، کمیته بولس و کمیته پیشکسوتان تجلیل کرد.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها