بهاروندی : فقط به مدال جهانی فکر و برایش تلاش میکنم

1399/05/24 | اموربانوانسارا بهاروندی ملی پوش اسنوکر ایران با اشاره به علاقه اش به اسنوکر گفت: من عاشق اسنوکر هستم و به خاطرش از خیلی چیزها گذشته ام و تا رسیدن به اهدافم تمام تلاشم را انجام می دهم.

وی در مورد انجام تمریناتش افزود: در حال حاضر در پایگاه قهرمانی آزادی تمرین میکنم،تمرینات یک روز در میان از ساعت ۹ صبح تا چهار بعد از ظهر است که تمرین مفید من در روز پنج ساعت است. خوشبختانه با خواهرم تمرین می کنم و این موضوع باعث شده که همیشه حریف تمرینی داشته باشم و این به رشد هردوی ما کمک میکند.

بهاروندی شرایط تمرینی را مطلوب دانست و یادآور شد: شرایط پایگاه قهرمانی آزادی خوب است، محیط آرام و میزها نزدیک به استاندارد هستند و امیدوارم در آینده نزدیک شرایط به شکلی باشد که هر روز هفته بتوانم تمرین کنم.

وی ادامه داد: در حال حاضر با مربی فقط در فضای مجازی در ارتباط هستم و از ایشان، تمرینات را به صورت ویدئو دریافت میکنم و گزارش تمریناتم رو میفرستم و تمرینات و مشاوره جدید میگیرم. برنامه ی مربی برای من به نسبت رقابت های جهانی تنظیم شده و امید دارم که طبق برنامه بتوانم خیلی زود نتیجه ی مورد نظر را بگیرم.

ملی پوش اسنوکر ایران با توجه به انگیزه اش  و رسیدن به مدال جهانی توضیح داد: شرایط  و آمادگی ام عالی است و در حال انجام تمرینات سخت و پیشرفته هستم، انگیزه ی قوی دارم و فقط به مدال جهانی فکر میکنم و این اتفاقی است که میخواهم آن را رقم بزنم.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها