آیا ورزش بولینگ در زمان کووید 19 امن است؟

1399/06/17 | بولینگهر چه به پاییز و زمستان نزدیکتر می شویم و امکان استفاده از فضاهای باز و عمومی کمتر می شود، افراد به دنبال سرگرمی هایی می گردند که در فضاهای سرپوشیده باشد و کووید 19 هم آن را تهدید نکند.

بنابر گفته فرانک دسوسیو، مدیرعامل اتحادیه مالکان بولینگ (BPAA)، رشته بولینگ شرایط مناسب برای انجام این کار را داراست.

وی می گوید: در این ورزش، در حال حاضر نیز شرایط فاصله اجتماعی رعایت می شود، ضد عفونی صورت می گیرد و استفاده از ماسک مانعی برای انجام این ورزش ندارد.

در ادامه معتقد است اگرچه باشگاه های بولینگ جزو مشاغل ضروری نیستند اما در واقع مانند«جعبه های بزرگ» درست مانند یک خانه یا فروشگاه بزرگ امکان رعایت فاصله اجتماعی در آن وجود دارد.

علاوه بر این، ضدعفونی کفش ها پیش از این در باشگاه ها جزو موارد استاندارد بود و رعایت می شد اکنون ضد عفونی فضا و توپ ها نیز بدان اضافه شده است. در نتیجه بولرها، مانند گذشته دیگر توپ خود را از قفسه انتخاب نمی کنند.

باشگاه های بولینگ شلوغی خود را در ماه های مارس، آوریل و مه تجربه می کردند که هم زمان با همه گیری جدید واقع شد و بسیاری از افراد از این تعطیلی اجباری لطمات بسیاری دیدند.

دسوسیو در آخر می گوید: «مانند بسیاری از مشاغل، مراکز بولینگ به شدت دچار آسیب اقتصادی شدند» ماه های بهار برای باشگاه های بولینگ مانند ماه های آخر سال مانند دسامبر برای فروشنده های کوچک و خرده فروش ها است. بنابراین باید شرایطی ایجاد کرد که بتوان رونق را به این رشته ورزشی باز گرداند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها