برگزاری نشست صمیمانه با محوریت آینده رشته بولینگ

1400/03/04 | بولینگعصر روز دوشنبه سوم خرداد نشست صمیمانه رشته بولینگ با حضور مسئولان فدراسیون در آکادمی کمیته ملی المپیک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ عصر امروز دوشنبه سوم خرداد ماه نشست صمیمانه رشته بولینگ با حضور مسئولان فدراسیون در آکادمی کمیته ملی المپیک با حضور علی سلطانپور سرپرست دبیری فدراسیون، موسوی سرپرست نائب رئیسی ، ابولسانی مدیر تیم های ملی و فرهاد طاهری رئیس کمیته فنی با برخی از صاحب نظران و پیشکسوتان، مربیان، ورزشکاران و باشگاه داران رشته بولینگ برگزار شد.
سلطانپور در این جلسه پس از بیان سیاست های کلان و استراتژی های فدراسیون در زمینه رشته بولینگ و ایجاد تغییر و تحول در این رشته در آینده ای نزدیک خبر داد. 
در ادامه هر یک از مدعوین از جمله حسن ونکی، ابراهیم اوشانی، محسن ونکی، سیامک نصرالهی، عباس جمشیدی، باقر احمدی، مریم طباطبایی، محمد آدابی و ... به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. 
از جمله دستاورد های این جلسه می توان به تشکلیل شورای سیاست گذاری رشته بولینگ، جذب اسپانسر، توجه ویژه به آموزش، استعدادیابی، اعزام به رویدادهای مختلف بین المللی، انعکاس اخبار و بازتاب رسانه ای رشته بولینگ اشاره کرد.
همچنین در زمینه ساز و کار برگزاری مسابقات و استفاده حداکثری از زیرساخت های موجود نیز در جلسات آینده و نشست های تخصصی تصمیم گیری خواهد شد. 
انتهای پیام


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها