حق پناه: آینده روشنی برای بانوان خراسان رضوی پیش بینی می کنم

1399/06/31 | اموربانوان
فاطمه حق پناه نایب رئیس بانوان هیات استان خراسان رضوی با اشاره به مدت زمان حضورش در این هیات یادآور شد: ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) همانطور که می دانید مدت زمان زیادی از حضورم در هیات نمی گذرد و متاسفانه در همین زمان کوتاه درگیر ویروس کرونا هم شدیم اما فرصت را غنیمت شمرده و برنامه ریزی های خوبی انجام دادیم.

 

وی ادامه داد: تشکیل کمیته تخصصی بانوان در رشته های بولینگ، بیلیارد و بولس و همچنین برگزاری جلسه های همفکری با حضور رئیس هیئت و مسئولین کمیته ها از جمله اقدامات در مدت حضورم در هیات بوده است. همچنین در این جلسات سعی کردیم  بازیکنان را بمنظور استعداد یابی و با هدف توسعه و همگانی کردن این رشته ها در بین بانوان دعوت کنیم.

 

حق پناه در خصوص تقویم ورزشی استان افزود: طی جلساتی که با همفکری مسئولین هیات استان برگزار کردیم تقویم ورزشی برای بانوان در 3 رشته بولینگ بیلیارد و بولس تا پایان سال تنظیم شد و طبق آن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی  دو دوره مسابقات در رشته های تن بال و ناین بال و همچنین دو دوره مسابقات بولس به صورت تیمی و انفرادی برای بانوان برگزار کردیم و در پایان این مسابقات و در پایان که همزمان با دهه کرامت بود ، مراسم اختتامیه و اهدا جوایز را با حضور مسئولین اداره کل ورزش استان خراسان رضوی ، هیات رئیسه و سایر بازیکنان برگزار کردیم .

 

نایب رئیس هیات خراسان رضوی با توجه به توصیه وزارت ورزش و جوانان در خصوص پویش کمک مومنانه گفت: طبق سیاست های وزارت ورزش و جوانان و با توجه به اهمیت پویش کمک مومنانه در سطح کشور، با همکاری بانوان ورزشکار رشته های بولینگ بیلیارد و بولس در وضعیت کرونا بالغ بر 30 شب ضدعفونی خیابان ها ، معابر ، اداره کل ورزش و... و همچنین آموزش های بهداشتی بمنظور رعایت پروتکل ها برای مردم انجام دادیم همچنین  بیش از  500 سبد کالا و 1200پرس غذای گرم نیز برای خانواده های نیازمند در شرایط کرونا با همکاری عزیزان ورزشکار تهیه و توزیع شد .

 

وی در مورد امکانات هیات برای بانوان توضیح داد: به لحاظ امکانات متاسفانه در دوره های قبل هیچ زیرساخت و باشگاه تخصصی برای بانوان در استان خراسان وجود نداشته  است اما در این مدت کوتاه که  قبول مسئولیت کردم با درخواست ها و رایزنی هایی که با اداره کل ورزش جوانان استان خراسان داشته ایم آینده خوبی رو برای بانوان پیش بینی میکنم . و در صدد ایجاد زیرساخت ها و آکادمی برای بانوان هستیم .

 

حق پناه در پایان افزود: خوشبختانه فدراسیون نیز در بحث کلان برای بانوان عملکرد خوبی داشته ، برای بانوان مسابقات در رشته های مختلف بولینگ، بیلیارد و بولس برگزار کرده است که متاسفانه ما تا کنن بازیکن در این رقابت ها اعزام نکردیم که امیدوارم با یاری خداوند بتوانیم از حضور بانوان در مسابقات کشوری بهره مند شویم.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها