تغییر نام فدراسیون جهانی بولینگ در راستای المپیکی شدن

1399/08/11 | بولینگوبینار کنگره فدراسیون جهانی بولینگ با حضور رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشورمان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، کنگره فوق العاده فدراسیون جهانی بولینگ عصر امروز دوشنبه 12 آبان ماه به صورت وبینار برگزار شد و هاشم اسکندری، رئیس فدراسیون بولینگ ایران نیز در آن حضور پیدا کرد.

این کنگره با تصمیم هیات رئیسه فدراسیون جهانی بولینگ مبنی بر تغییر نام به «فدراسیون بین المللی بولینگ(IBF)» برگزار شد که در آخر با 106 رای موافق این تغییر صورت گرفت. وبینار با سخنرانی شیخ طلال محمد الصباح ، رییس فدراسیون جهانی بولینگ آغاز و در ادامه پیام دکتر رافائل شیولی رئیس انجمن بین المللی فدراسیون های ورزشی خوانده و بلافاصله با اعلام رای نهایی مراحل تغییر نام انجام شد.

 در پایان نیز تصمیم گرفته شد در وبینارهای آینده در مورد مسائلی که می تواند ارتباط میان فدراسیون بین المللی بولینگ و کمیته بین المللی المپیک را بیشتر کند با شرکت فدراسیون های ملی برگزار شود.

این وبینار با حضور 114 فدراسیون ملی و پوشش توسط 108 رسانه برگزار شد و در نهایت با 106 رای مثبت نام فدراسیون جهانی بولینگ به «فدراسیون بین المللی بولینگ» تغییر پیدا کرد.

لذا «فدراسیون بین المللی بولینگ» با حروف اختصاری IBF خوانده می شود و با این نام معرفی می شود.  این تغییر نام از این رو اتخاذ شد که ورزش بولینگ جایگاه مناسب تری در میان رشته های متنوع ورزشی دنیا پیدا کند و روند المپیکی شدن این رشته جذاب تسریع گردد.

با توجه به بیماری همه گیر ویروس کرونا و محدودیت های بهداشتی ایجاد شده، برگزاری این کنگره با تصمیم هیئت رئیسه به صورت مجازی برگزار شد.

در این کنگره بدلیل مسائل بهداشتی،حضور فیزیکی روسای فدراسیون های ملی فراهم نشد و قرار است این نشست ها برای بهبود و همکاری های بیشتر به همین شکل ادامه پیدا کند.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها