برگزاری مسابقه بولینگ جایزه بزرگ در باشگاه اپال تهران

1399/11/24 | بولینگیکدوره مسابقه بولینگ جایزه بزرگ ظهر پنج شنبه ۲۳ بهمن در باشگاه اپال تهران برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ در این مسابقه که با حمایت مالی بخش خصوصی برگزار شد ۲۳ بازیکن بولینگ از استان های تهران ، اصفهان ، فارس ، گیلان و البرز شرکت کردند.

در پایان ۴ گیم مسابقه جایزه بزرگ‌ بولینگ،  شاهین قهاری از استان اصفهان با کسب ۷۵۸ امتیاز به مقام قهرمانی رسید. صادق صفری از استان تهران با ۷۵۱ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و فرشاد نوری با امتیاز ۷۳۸ عنوان سومی را از آن خود کرد.

همچنین برنده جایزه بالاترین امتیاز به دست آمده با ۲۳۲ امتیاز  شهرام لاله از تهران شد. این رویداد ورزشی به همت مجید طاهرخانی عضو کمیته بولینگ فدراسیون  برگزار شد . 

طاهرخانی در ارتباط با روند برگزاری مسابقات بولینگ اظهار داشت : در یکسال گذشته بخاطر شیوع بیماری کرونا برگزاری مسابقات بولینگ در سطح کشوری دچار وقفه شده بود و مسابقه جایزه بزرگ پس از این رکود یکساله نخستین مسابقه ای  است که با پشتیبانی مالی بخش خصوصی انجام شده و تمام هزینه های آن از ناحیه اسپانسر تامین شده است . 

وی تاکید کرد : برای پیشرفت بولینگ به حمایت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه راه اندازی باشگاههای مدرن و استاندارد در کنار  بهره گیری از دانش مربیان خارجی و استعدادیابی و پرورش بازیکنان حرفه ای نیاز داریم . 

عضو کمیته بولینگ فدراسیون افزود: برگزاری مسابقات بولینگ رنکینگ و قهرمانی کشوری ، لیگ باشگاههای کشور و مسابقات آزاد در دستور کار کمیته بولینگ قرار دارد و آیین نامه های آن در حال تدوین است .آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها