مهری زاده : اردوی ارتقای سطح زیر 21 سال تاثیر بسیاری برای من داشته است

1400/03/04 | اسنوکرگفتگوی علی مهری زاده نفر اول رنکینگ اسنکر زیر 21 سال استان خوزستان با اشاره به حضورش در پایگاه قهرمانی آزادی

 علی مهری زاده نفر اول رنکینگ اسنکر زیر 21 سال استان خوزستان با اشاره به حضورش در پایگاه قهرمانی آزادی گفت: خوشحالم که همچین برنامه  خوبی را برای ما بازیکنان زیر 21 سال تدارک دیدند. این اردوی ارتقای سطح برای من بسیار موثر بوده است و تغیراتی خوبی را در خودم شاهد بودم.

وی در خصوص نحوه تمریناتش افزود: یک هفته ای که در پایگاه قهرمانی آزادی حضور داریم هر روز صبح تا ظهر زیر نظر کامران شهلا سرمربی تیم ملی تمرین می کنیم و تمرینانی که برای ما در نظر گرفته اند طبق علم روز دنیاست و این باعث تغیرات مثبتی در من هم از نظر بازی کردن و هم از لحاظ فکری شده است.

مهری زاده ضمن ابراز رضایت از شرایط پایگاه قهرمانی آزادی یادآور شد: شرایط میزها و توپ ها بسیار عالی هستند، پروتکل های بهداشتی در اردو کاملا رعایت می شود و جا دارد در اینجا از مسئولین فدراسیون بابت فرصتی که به ما دادند تشکر کنم.

قهرمان اسنوکر زیر 21 سال خوزستان هدفش را حضور در بین حرفه ای های جهان مطرح کرد و ادامه داد: آنقدر تمرین می کنم تا زمانی که بتوانم مانند حسین وفایی که الگوی من و تمام بازیکنان است به تور حرفه ای ها راه پیدا کنم و برای کشورم و شهرم افتخار آفرینی کنم.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها