شاهین سبزی: حضور در اردوی ارتقای سطح به تمرکز من کمک بسیاری کرد

1400/03/05 | اسنوکرگفتگوی شاهین سبزی نفر دوم رنکینگ اسنکر زیر 21 سال استان خوزستان با اشاره به حضورش در پایگاه قهرمانی آزادی

بازیکن شماره دو رنکینگ اسنوکر زیر 21 سال استان خوزستان ضمن مثبت ارزیابی کردن شرایط اردوی ارتقای سطح افزود: با شرایط بسیار خوب و ایده آلی تمرین می کنیم و هرآنچه  برای پیشرفت بازیکنان لازم است در اینجا برای ما فراهم شده است.

سبزی ادامه داد: پیش از حضور در اردو از نظر تمرکز کمی در بازی مشکل داشتم اما با تمریناتی که انجام دادم و با کمک کامران شهلا سرمربی تیم ملی مهارتم در این زمینه بالا رفته و از زحمات ایشان در همینجا قدردانی می کنم.

وی نیز مانند سایر بازیکنان اسنوکر هدفش از انجام تمریناتش را راه یابی به تور حرفه ای ها مطرح کرد و گفت: از بین بازیکنان حرفه ای خارجی الگوی من رونی ا سالیوان است و میخواهم روزی در تور حرفه ای ها در کنار بازیکنان بزرگی قرار بگیرم.

شاهین سبزی در پایان از محبی مربی خود و شیرینکار رئیس هیات استان خوزستان قدردانی کرد و گفت: از مربی خوبم ممنونم که بدون هیچ چشم داشتی از ما حمایت می کند و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای استانمان باشم و محبت های آنها را جبران کنم.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها