بازگشت هیجان انگیز استفان هندری به اسنوکر

1399/06/18 | روابط بین الملاستفان هندری قهرمان افسانه ای هفت دوره جهان، دعوت برای شرکت در حداقل دو فصل بعدی مسابقات جهانی اسنوکر را می پذیرد.

 

به نظر می رسید که هندری پس از مسابقات سال 2012  و موفقیت در نیمه نهایی در سالن کروسیبل که شاهد بالاترین عنوان در کارنامه خود بود، یعنی یازدهمین امتیاز بالاترین بریک، از ورزش بازنشسته شد. اما با این حال پس از هشت سال  دوری، هندری 51 ساله تصمیم بازگشت به جدول حرفه ای ها را گرفته است. او به همراه جیمی وایت، کن دوهرتی و جیمز واتانا مجوز شرکت در مسابقات را کسب کرد.

هندری در طول دوران حرفه ای خود موفق شد تا 36 عنوان را به خود اختصاص دهد. تنها رونی ا سالیوان است که با قهرمانی در مسابقات ماه گذشته به عدد 37 دست پیدا کرد.

دهه 90 میلادی اوج سلطه این اسکاتلندی در مسابقات مختلف جهان در رشته اسنوکر است. او بین سال های 1990 تا 1998 به مدت 8 سال در اوج قرار داشت و اکثر عناوین خود را در این سال ها بدست آورد. او در مسابقات 2005 مالت با پیروزی در مسابقه نهایی در برابر گرائم دات هموطن خود موفق شد نامزد دریافت جام نقره ای شود.

مسابقات مسترز اروپا که در روزهای 27-21 سپتامبر نخستین مسابقاتی است که هندری می تواند در آن شرکت کند.

هندری در همین راستا بیان کرد: «هیجان بسیاری دارم که این فرصت در اختیار من قرار داده شد که می توانم  حداقل دو فصل در مسابقات شرکت کنم».

بری هرن رئیس مسابقات اسنوکر تور جهانی (WST)بیان کرد: «خوشحالم که استفان به تور باز می گردد. او از افتخارات این رشته است و من می دانم هر بار که بر سر میز مسابقه حاضر می شود می درخشد و همه نگاه ها به او معطوف خواهد شد.

بسیار خوب است که بدانید شور و شوق استفان برای حضور در مسابقات زنده است و با توجه به افتخارات سال های گذشته، در مسابقات پیش رو، بهترین آرزوها را برای او دارم».آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها