امکان ثبت نام باشگاه ها در سایت فدراسیون حرفه ای ها

1399/11/14 | روابط بین الملطبق اعلام کریس هورنبی، تمامی باشگاه هایی که مورد تائید فدراسیون کشورمان هستند می توانند در سایت فدراسیون حرفه ای ها ثبت نام کنند.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ طبق اعلام کریس هورنبی دبیرکل و مدیر توسعه ورزش اتحادیه جهانی بیلیارد و اسنوکر حرفه ای ها، تمامی باشگاه هایی که مورد تائید فدراسیون کشورمان هستند می توانند در سایت فدراسیون حرفه ای ها ثبت نام کنند.هورنبی در ایمیلی که به فدراسیون بیلیارد ایران ارسال کرد گفت: من فکر می کنم اگر اطلاعات باشگاه ها در وب سایت ما وجود داشته باشد می توان به همه نشان داد که اسنوکر در ایران چقدر محبوب است.

 از همین رو باشگاه های بیلیاردی که مجوز رسمی فعالیت از اداره کل ورزش و جوانان استان را دارند می توانند بر روی سایت فدراسیون ثبت نام کرده و پس از اتمام ثبت نام و تائید فدراسیون اسامی باشگاه ها توسط روابط بین الملل بر روی سایت فدراسیون اسنوکر حرفه ای ها ثبت خواهد شد. از این طریق علاقه مندان به رشته های بیلیاردی میتوانند در هر کجای دنیا  به تمامی باشگاه های بیلیارد دسترسی پیدا کرده و در صورت مسافرت به آن شهر یا کشور در باشگاه مورد علاقه خود بازی کنند.

 

نحوه ثبت نام در سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران : پس از مراجعه به وب سایت www.bbbf.ir در قسمت ورود به پرتال کلیک کرده و گزینه عضویت در پرتال فدراسیون را انتخاب و مراحل عضویت را انجام دهید.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها